Forum Hobby

wyjazdy z pracy

~aliska

~aliska

byliście kiedyś na wyjeździe integracyjym? u nas jeden się szykuje, wiem że nie organizuje go sam szef, tylko jakaś firma sie tym zajmuje i ma być wszystko z pompą.... jak myślicie , to strata czasu czy może być fajnie na takim wyjeździe?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~monisia99

~monisia99

ja byłam, wspominam jak najlepiej :) moze dlatego ze to firma nam robiła, która się na tym zna - Power z Warszawy
~nimfetka

~nimfetka

Tak, najlepsze są te w górach.
Zwłaszcza w zimie gdzie jest ognisko, kulik i inne ciekawe wyjazdy po górach.
Nawet wieczorem na narty razem wszyscy idziemy.
W tym roku szef zainwestował w taka kamerkę na kask jak na filmiku www.youtube.com/watch?v=tcDNSjeDkdc&feature=youtu.be aby wszystko nagrywać.
W ramach imprezy też mamy organizowane różne szkolenia.
~Śliwa89

~Śliwa89

Osobiście bardzo lubię takie wyjazdy z "pompą", sporo się na nich dzieje i można miło spędzić czas. Obecnie już doczekać się nie możemy najbliższego wyjazdu, który ma mieć formę takiej imprezy biznesowej. Na pewno będzie ciekawie :D

~Hydroelektroryżer

~Hydroelektroryżer

Był extra, na koniec każdy parzył się z każdy. Po wypiciu takiej ilości alkoholu nawet święte panienki dawały dupy na lewo i prawo.

~Sara K

~Sara K

My pojechaliśmy jak było cieplej na 3 dni do rancho Colorado w Trzcielu, to był taki czas na relaks. pokoje hotelowe na plus, miejsce świetne, agroturystyka, konie, jeziora, wspólnie siedzieliśmy przy ognisku. bardzo odpoczęliśmy i trzeba było wrócić do rzeczywistości.