Skocz do zawartości
Forum

wakacje 2015


Gość roksixx

Rekomendowane odpowiedzi

Myślicie już o wakacjach w 2015 roku?
Pytam bo w biurach podróży mają teraz najlepsze oferty, ale też czas do wakacji jest bardzo odległy.
Zamawiacie coś na first minute, bo ja korzystam tylko z lastów, które nie zawsze są tak korzystne?
Myślę o tym jachcie na dostępnym na Mazurach.
Byłam kiedyś w Chorwacji na takiej wycieczce i bardzo ten sport mi się spodobał.

Odnośnik do komentarza
Szczerze mówiąc, to nie myślałam jeszcze o następnych wakacjach, bo zdaje mi się, że niedawno wróciłam z tegorocznych. A byłam właśnie w Chorwacji, konkretnie na Korculi. Tu jest opisane to miejsce: www.qtravel.pl/inspiracje/wyspa-korcula-chorwacja-id327 . Było naprawdę świetnie. A ty gdzie tam byłaś? Co zwiedzałaś? Bo ja poleciałam tam akurat we wrześniu, specjalnie, żeby wziąć udział w festiwalu Marco Polo. Są wtedy pokazy tańca z mieczami i różne inne atrakcje. Bardzo mi się podobało.
Odnośnik do komentarza
Ja również powoli zaczynam planować. Chcemy wybrać się ze znajomymi do jakiegoś fajnego miasta europejskiego. Mam nadzieję, że uda nam się dogadać ponieważ jak to wiadomo kilka osób ma inne spojrzenia na takie podróże. Komuś może się podobać coś innego, komuś cos innego...
Tak czy inaczej razem z mężem we dwójkę na razie w styczniu lecimy do Londynu. Mam tylko nadzieję,ze pogoda bedzie dobra i że nie odwolaja lotu. Lecimy z Katowic , z portu w Pyrzowicach:
https://www.katowice-airport.com/ - mają tam obecnie niedrogie oferty, można sobie zabukować przelot w dobrej cenie bo lata tam Ryanair oraz Wizzair.
Odnośnik do komentarza
Gość mamanomada
Ja ostatnio zaczęłam już myśleć o wakacjach, żeby później nie decydować na ostatnią chwilę. ;) Chcemy jechać pierwszy raz za granicę z 4 letnią córką i zastanawiam się nad odpowiednim miejscem, żeby też były jakieś atrakcje dla takiej małej dziewczynki. Trafiłam kilka dni temu na ciekawą stronkę Dziecko w Podróży -www.dzieckowpodrozy.pl- i chyba wybiorę coś z propozycji, które tam zamieszczają. Może i Wam się przyda. To coś w rodzaju poradnika, bloga plus duuużo propozycji wyjazdów rodzinnych w sprawdzone miejsca. Zastanawiam się na Grecją.
Odnośnik do komentarza
Gość alicja180180
Ja też już zastanawiam się nad wypoczynkiem w tym roku. Mój narzeczony jest typem człowieka, który nie może usiedzieć w miejscu, więc leżenie na plaży odpada.

Prawdopodobnie wybierzemy się do jakiejś euopejskiej stolicy, ale sami, bez biura. Rozglądałam się za opcjami i hostele są okej, ale znalazłam ostatnio opcję wynajmowania pokoi. To dobra opcja dla chcących zwiedzać i wygodnych. Serwisy typu BookApart.com wchodzą na pewno w grę.
Odnośnik do komentarza
Gość Mirabellka
tez zastanawiam sie gdzie w tym roku wybrać sie na wakacje. Te wszystkie egzotyczne kraje bardzo mnie kuszą by własnie tam pojechać i spedzić troche czasu. Wiadomo, ze nie są to tanie wakacje ale moze jak poszukam sobie lotu przez lataj.pl to wyniesie mnie to dużo taniej. To taka intuicyjna wyszukiwarka tanich połączeń lotniczych. W ten sposób można trochę zaoszczędzić.
Odnośnik do komentarza

A ja myślę o pomorzu naszym pięknym bo jestem z małopolski :) i oprocz tego o Pradze. Nad morze pojechalabym tak na tydzien a na dwa tygodnie do Czech i to by były świetne wakacje! :)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość jowianka

witam i jak wasze wakacje? Jesteście po urlopie czy jeszcze przed? Polecicie jakies fajne miejsca w Polsce na wyjazd z dziecmi? Wstępnie mamy zarezerwowane ZALESIE Spa ze względu na różnorodność atrakcji dla najmłodszych, a poza tym chcemy się nad Bałtyk wybrać, piszcie jakbyście mieli jakies fajne miejsca sprawdzone

Odnośnik do komentarza

Ja z biur podróżny nie korzystam ponieważ mam obawy co do nich, w dzisiejszych czasach łatwo samemu ogarnąć sobie wyjazd. Mam zaplanowane całe wakacje: najpierw mazury a konkretnie giżycko i splyw kajakowy, potem polskie morze w Darłowie i relaks w Spa w hotelu Lidia a na końcu do Wiednia jedziemy ze znajomymi na dużą impreze:)

Odnośnik do komentarza
Gość slomiana

My jedziemy do Ustronia, wczoraj wysłaliśmy teściów z dziećmi, a my dołączymy za tydzień. Trochę nas wydarzeń ominie, bo 1-go sierpnia jest jubileuszowa gala piosenki biesiadnej i festiwal kolarski, ale co robić..

Odnośnik do komentarza

Ja kocham morze, dlatego jak tylko mogę to jadę do Tawerny pod Wodnikiem w Niechorzu na relaksik. Nie ma lepszego miejsca, a sporo podróżowałam, jednak polskie morze ma niepowtarzalną atmosferę, a teraz, poza sezonem jest tam jeszcze lepiej. Cisza, spokój, smaczne jedzenie właśnie w tej wspomnianej restauracji i nocleg u nich w pensjonacie w bardzo dobrej cenie. Najlepiej jak chce się wypocząć, polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...