Skocz do zawartości
Forum

Hobbit


Gość Gracjella

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądałam film i idę teraz w Grudniu na kolejną część. Książki nie czytałam przyznaję, ale interesowałam się tematem Tolkiena i jego twórczości. Fascynujący człowiek. Trzeba mieć sporo determinacji, żeby wymyślić własny język - albo uczyć się 50 :D Ja nie mogę się dwóch dobrze nauczyć..
Odnośnik do komentarza
Osobiście bardzo lubię książki Tolkiena, a i chyba przede wszystkim wiersze. Sporo wierszy Tolkien pisał, a przetłumaczono niewiele dlatego można posiłkować się angielskimi książeczkami, które nie są tanie z uwagi na małą dostępność :) Ja często takie kupuje w second handzie i trafiam :D Telewizje rzadko oglądam wole kino. A powiedzcie, która część teraz wychodzi i kiedy dokładnie będzie premiera?
Odnośnik do komentarza
Ja fantasy uwielbiam, chociaż Tolkien mnie nudzi. Ale Hobbita czytałam, po filmie byłam w szoku, ale w sumie ładnie to zrobili. Władca pierścieni sie przy tym chowa. Ogólnie to nie lubię w książkach aż takich opisów, jakimi raczy nas nurt epickiej fantasy, już wole te opowieści z gatunku Heroic, ale i tak najlepsza jest polska, tam jest wszystko i w odpowiednich proporcjach.
Odnośnik do komentarza
A ja uwielbiam twórczość Tolkiena najlepsze książki to moim zdaniem właśnie Hobbit i Władca Pierścieni. Chociaż inne też ma oczywiście super to jakoś głownie te nawet po xx czasu przyciągają mnie do siebie i czytam je raz po raz.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...