Skocz do zawartości
Forum

Książki o temtyce erotycznej dla kobiet


Gość cytrynka1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nowość, chyba wyszła całkiem niedawno. Ja ją mam od tygodnia a przeczytałam w 3 dni. Jest niezła. Bardziej subtelna niż "50 twarzy Greya". Bez żadnych sadystycznych fetyszy. Mi to odpowiada:) Generalnie jak dla mnie warto sprawdzić
Odnośnik do komentarza
No proszę, moze będize hit na miarę Greya, choć przyznam, że według mnie jest lepsza - jestem juz pod koniec i z czystym sumieniem polecam nie tlyko fanom erotyki, ale powieści kobiecej, a nawet moze psychologicznej. Bohaterka przezywa ogromną przmeianę!
Odnośnik do komentarza
Gość gadugadu

Odświeżam temat, bo poszukuje czegoś do poczytania o zabarwieniu erotycznym co spotęguję moje pożądanie i romantyzm. Intensywna praca ponoć osłabiła moje zaangażowanie w związek, a książki zawsze dobrze działały na mój sposób myślenia. :)

Odnośnik do komentarza

Doskonale Cię rozumiem ;) U mnie jednak praca i ruch są na tyle intensywne, że książki odpadają... Szukałam czegoś na 10-15 min rozerwania się w trakcie postoju w korku, czy przerwy między spotkaniami. I zaczęłam przeszukiwać rynek aplikacji na smartfony, czy istnieje jakaś odpowiedź rynku na moje potrzeby? O dziwo tak :D Jeżeli forma interaktywna Ci nie przeszkadza - spróbuj :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...