Skocz do zawartości
Forum

walentynkowy wyjazd


Gość tatarak

Rekomendowane odpowiedzi

Już niedługo walentynki, a dokładnie za tydzień i zastanawiałam się nad tym, czy dobrym pomysłem byłoby walentynkowy wyjazd do Krakowa np. myślicie, że to dobry pomysł?? Koleżanka poleciała mi serwis infonoc.pl, dzięki któremu można zarezerwować piękny pokój. Co myślicie o takim spędzaniu walentynek??
Odnośnik do komentarza
Kraków nie jest złym pomysłem. W tym mieście jest co robić w walentynki. Ja chyba jestem bardziej za tym by wyjechać gdzieś z dala od miasta. Ostatnio znalazłam niesamowicie malownicze miejsce na Pojezierzu Brodnickim hotel Głęboczek. Kusząca jest tam oferowana winoterapia - według mnie na walentynki w sam raz :D
Odnośnik do komentarza
Ja planuję wybrać się do Trójmiasta. Wynajmiemy sobie pewnie z mężem noclegi albo w Gdańsku albo w Sopocie.
A także pójdziemy obowiązkowo do jednej z lepszych restauracji :)
Odsyłam na dobrą stronkę:
http://morskakuchnia.pl/ - na której możecie sobie poczytać o najlepszych knajpkach w tym rejonie.
Jest ich wiele.Może dobrym pomysłem byłaby również wycieczka do winiarni?
Odnośnik do komentarza
My również z mężem postanowiliśmy zainwestować w wycieczkę.Zawsze jest to coś innego niż siedzenie w restauracji pośród balonów i innych par.
Lecimy do Londynu. Tak się fajnie składa,że lecimy pod koniec tygodnia, wracamy na początku tygodnia tak wiec wzięlismy jedynie dwa dni wolnego. A w Londynie będziemy dni 4 !
Jeszcze tanie loty można zarezerwować sobie w Ryanair oraz Wizzair z tego co widziałam i jeśli planujecie taki walentynkowy wyjazd to proponuje zabukować sobie teraz bo potem będzie o wiele drożej...
Zajrzyjcie sobie tutaj:
www.katowice-airport.com/ - lecimy właśnie z Pyrzowic ( port pod Katowicami). Od kiku lat mimo że mamy bliżej do Krakowa. Są tam obecnie najtańsze loty.
Odnośnik do komentarza

Ja ubiegłe walentynki spędziłam w AquaCity w Popradzie, na Słowacji i zdecydowanie polecam! Jest to park wodny z 13 basenami, zarówno osoby dobrze pływające jak i początkujący znajdą tam coś dla siebie, a oprócz tego można zatrzymać się w jednym z hoteli ze strefą wellness - prawdziwy relaks :)
A propos walentynek, aktualnie trwa tam promocja dla par, polecam się zapoznać: https://shop.aquacity.sk/pl/produkt/valentine-promocja/

Odnośnik do komentarza
Gość malinowa76759

Wyjazdy z ukochanymi osobami są zawsze cudowne i to zawsze jest trafny pomysł. Mam nadzieję, że świetnie spędziliście ten czas wspólnie. A swoją drogą też z ukochanym pojechaliśmy do Krakowa i zatrzymaliśmy się tutaj: http://www.atlantishostel.pl - było romantycznie, słodko i w końcu mieliśmy czas tylko dla siebie. Bez pracy, pośpiechu i domowych obowiązków na głowie :)

Odnośnik do komentarza

Walentynkowy wyjazd to świetny pomysł na przedłużenie świętowania. Z tym, że moim zdaniem jakiś upominek o tak warto dać  drugiej osobie.  My z chłopakiem w tym roku jedziemy na weekend, w planach kolacja walentynkowa. Ja dla chłopaka mam prezent w postaci zestawu kosmetyków Masveri. Drobny upominek ale napewno będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...