Forum Hobby

walentynkowy wyjazd

~tatarak

~tatarak

Już niedługo walentynki, a dokładnie za tydzień i zastanawiałam się nad tym, czy dobrym pomysłem byłoby walentynkowy wyjazd do Krakowa np. myślicie, że to dobry pomysł?? Koleżanka poleciała mi serwis infonoc.pl, dzięki któremu można zarezerwować piękny pokój. Co myślicie o takim spędzaniu walentynek??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kitty33

~kitty33

Kraków nie jest złym pomysłem. W tym mieście jest co robić w walentynki. Ja chyba jestem bardziej za tym by wyjechać gdzieś z dala od miasta. Ostatnio znalazłam niesamowicie malownicze miejsce na Pojezierzu Brodnickim hotel Głęboczek. Kusząca jest tam oferowana winoterapia - według mnie na walentynki w sam raz :D
~anita_w

~anita_w

Bardzo chciałam w tym roku pojechać gdzieś z ukochanym, ale nie udało się, więc na pewno wybierzemy się gdzieś w maju, już nie mogę się doczekać.
~diodass

~diodass

Ja na walentynki planuje wybrać się w rejs z chłopakiem.
Znalazłam na stronie Unity Line ofertę na rejs specjalny - walentynkowy.
Płynął już ktoś na takie walentynkowe rejsy ?? ;-)
~Dorota84

~Dorota84

jeszcze walentynek nie planuję, ale już w zeszłym roku pisałam o rejsie, moim zdaniem to na prawdę świetna opcja. Szczególnie dla tych z północy Polski, znacznie bliżej mamy do Szwecji niż na przykład do Krakowa :)
~Cypitrynka

~Cypitrynka

Fajną opcją na walentynki jest wyjazd do SPA, na weekend ;) SPA i hotel Głęboczek ma w ofercie niby "poślubną słodycz", ale przypuszczam, że dla pary przed ślubem też by się coś fajnego znalazło ;p :)

~saRaK

~saRaK

O tak weekend w Spa w Walentynkowym klimacie. Ehhh- marzenia!:)
~jadzia44

~jadzia44

Ja planuję wybrać się do Trójmiasta. Wynajmiemy sobie pewnie z mężem noclegi albo w Gdańsku albo w Sopocie.
A także pójdziemy obowiązkowo do jednej z lepszych restauracji :)
Odsyłam na dobrą stronkę:
http://morskakuchnia.pl/ - na której możecie sobie poczytać o najlepszych knajpkach w tym rejonie.
Jest ich wiele.Może dobrym pomysłem byłaby również wycieczka do winiarni?
~dzoana01

~dzoana01

My również z mężem postanowiliśmy zainwestować w wycieczkę.Zawsze jest to coś innego niż siedzenie w restauracji pośród balonów i innych par.
Lecimy do Londynu. Tak się fajnie składa,że lecimy pod koniec tygodnia, wracamy na początku tygodnia tak wiec wzięlismy jedynie dwa dni wolnego. A w Londynie będziemy dni 4 !
Jeszcze tanie loty można zarezerwować sobie w Ryanair oraz Wizzair z tego co widziałam i jeśli planujecie taki walentynkowy wyjazd to proponuje zabukować sobie teraz bo potem będzie o wiele drożej...
Zajrzyjcie sobie tutaj:
www.katowice-airport.com/ - lecimy właśnie z Pyrzowic ( port pod Katowicami). Od kiku lat mimo że mamy bliżej do Krakowa. Są tam obecnie najtańsze loty.
~MiszaM

~MiszaM

Jak chcesz zarezerwować pokój w Krakowie to polecam BookApart, mają bardzo ładne apartamenty i przystępne ceny :)
~MiszaM

~MiszaM

Jak chcesz zarezerwować pokój w Krakowie to polecam BookApart, mają bardzo ładne apartamenty i przystępne ceny :)
fitness_baba

fitness_baba

Weekendowy wyjazd do Krakowa to naprawdę fajny pomysł. Ja jednak proponuję w tym roku zaszaleć i zabrać dziewczynę/narzeczoną/żonę na tygodniowy wyjazd za granicę. Myślę tutaj o wyjeździe w góry, na narty do Włoch http://www.narty-wlochy.pl/.

197378 fitness-baba Kobieta, 42 lata, Sieradz
nowaaga

nowaaga

Ja ubiegłe walentynki spędziłam w AquaCity w Popradzie, na Słowacji i zdecydowanie polecam! Jest to park wodny z 13 basenami, zarówno osoby dobrze pływające jak i początkujący znajdą tam coś dla siebie, a oprócz tego można zatrzymać się w jednym z hoteli ze strefą wellness - prawdziwy relaks :)
A propos walentynek, aktualnie trwa tam promocja dla par, polecam się zapoznać: https://shop.aquacity.sk/pl/produkt/valentine-promocja/

210389 nowaaga Kobieta, 25 lat, Wrocław