Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze seriale


Gość pulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Które Waszym zdaniem są godne polecenia i obejrzenia? Takie na które czeka sie z niecierpliwością?
Moim ulubionym jest serial Lost i Brzydula, a ostatnio zaczynam wciągać się w serial Hung na HBO, dopiero był pierwszy odcinek a ja juz nie moe doczekać się nasteppnego :)
Odnośnik do komentarza
No właśnie naszła mnie wczoraj taka refleksja kiedy jak co poniedziałkowy wieczór zasiadłam oglądać M jak miłość.Patrzę w ekran i myślę sobie rany po co ja to robię(pewnie z przyzwyczajenia) bo tak naprawdę to mam dość przesłodzonej Kingi i Marysi,wiecznie niezdecycowanej Marty,przygłupich bliźniaków,Marka kogucika,Hani alkocholiczki i Grażynki czarnego harakteru.Te historie są coraz bardziej bzdurne.Pani Łepkowskiej pewnie pomysłów brak.
Z seriali to lubię bardzo Gotowe na wszystko,Dr Haus i Supernatural
Odnośnik do komentarza
co my dziewczyny zorbilybysmy gdyby nie seriale:lol:
moj typ to Lost-zagubieni i rozne komediowe. aha i czasem lubie poogladac Tancerzy chociaz zauwazylam ze watkiem tego serialu nie jest ogolnie taniec czy tez wlasnie szkola tanca tylko to kogo wybierze sobie piotr (a to mnie strasznie irytuje bo pokazuje pewna wyzszosc facetow, ze to oni decyduja i moga nas wykorzystywac i ze najlepiej chcieliby miec wszystkie no i super by bylo gdyby im to wogole nie przeszkadzalo:@ ). tyle.;)
Odnośnik do komentarza
mnie seriale typu "M jak Miłość" i "Barwy szczęścia" zaczynają nudzić . ale tak jak któraś z was powiedziała, oglądam z przyzwyczajenia. w domu mama z siostrą oglądają to czasami też sie dosiądę . z reguły to nie przepadam za serialami i nie staram się być zawsze na bieżąco . czasami obejżę dr Housa ( kurczę, ten gość jest the best .! :D) czasami Tancerzy . ogólnie to wolę filmy :D
Odnośnik do komentarza
Mnie z kolei wciągają historie paradokumentalne i jestem wielką fanką Zone Reality, bo tam dużo takich seriali dokumentalnych. Ostatnio oglądam tam taki serial "Wywalczona sprawiedliwość" pokazujący historie kobiet walczących o szczęście i sprawiedliwość swoich najbliższych. Niektóre z tych historii to strasznie są dramatyczne i mi się nawet parę razy zdarzyło łzę uronić. Tak więc codziennie o 20 jestem wyłączona, bo oglądam. ;)
Odnośnik do komentarza

ja ostatnio się wkręciłam w "prosto w serce", fajnie, ze jak przegapię jakiś odcinek, to mogę go sobie spokojnie "nadrobić" na vod:]
poza tym lubię Muchę w tej roli. lubię też Bobka - pamiętam go jeszcze z Brzyduli. teraz oboje występują w spocie reklamowym tvn-u - bardzo mi się podoba ta inicjatywa :)

Odnośnik do komentarza
Gość narzeczona
jestem zdecydowaną fanką serialową, jak się wciągnę to masakra. Do moich ulubionych należą:
- Lost
- Prison Break
- Ally McBeal :D
- The Mentalist
- Lie to me
- White collar
- House
- Greys anatomy
- Private practice
- Dexter
- Supernatural
- Numb3rs
- Criminal Minds
- Szpilki na giewoncie

teraz zaczynamy oglądać Hustle :)
Odnośnik do komentarza
Gość arcticone
ja ostatnio wracam do dawnych lat i oglądam takie kultowe seriale jak "Archiwum X" i "Przystanek Alaska". Czasem naprawde fajnie pooglądać stare rzeczy. a z nowych to niecierpliwie czekam na nowy sezon "Californication". Uwielbiam ten lekko zboczony serial :P
Odnośnik do komentarza
nie nie!
to jest polskie, o 21 dzisiaj na ttv leciało. Normalne polskie dzieciaki - młodzież ;) Z problemami, wcale nie małymi... Fajną muyką jest to oprawione, a historie łączy to, ze wszystkie dzieciaki chodzą na zajęcia taneczne prowadzone w jakiejś fundacji. Przeczytałam, że Abradab jest nawet producentem tego chyba, kimś odpowiedzialnym za ten projekt :P
Odnośnik do komentarza
Claudina - raczej to po prostu niegłupi serial. :) Bo na tle polskich tasiemców to wygląda wręcz świetnie, tak jak kiedyś się zdarzały takie fajne serie.
ps.
A oprócz Abradaba, to praktycznie w każdym odcinku występuje Tito z you can dance. :D
Odnośnik do komentarza
Gość urodziwadama
"Lost" był świetny, dopoki nie zaczęli w nim mnożyć dziwnych pomysłów, jakoś na etapie 3 sezonu odpuściłam dalsze oglądanie, bo zrobił się zbyt absurdalny... W sumie wiele dzisiejszych seriali tak ma, "True Blood" też był bardzo dobry (Eric! <3 ), aż w którymś momencie zaczęli go psuć...
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...