Skocz do zawartości
Forum

Nasze podróże -te małe i te duże!


Gość Gabriela_S

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MagdaMalaMi
pagat napisał/a:
z Funclubem


znalazłam w necie informacje o wyjazdach weekendowych organizowanych przez nich. Chcę wybrać się z nimi do Niemiec na Oktoberfest... tylko nie wiem czy warto. Bo jeśli nie, to jest jeszcze szansa wyjazdu do Berlina na Jarmarki Świąteczne w grudniu. Co wybrać? Był ktoś na Oktoberfest w Monachium?
Odnośnik do komentarza
angela079 napisał/a:
Myślę, że Tajlandia jest warta tych paru tysięcy. niezapomniane miejsce zapewne i jeśli ktoś ma taką pracę i może sobie pozwolić na last minute to naprawdę można złapać fajną cenową okazję.


Wydaje mi się że Tajlandia jest warta każdych pieniędzy :) To tak magiczne miejsce, pełne atrakcji, pięknych widoków, ciekawych ludzi że sama dałabym wszystko, żeby móc tam pojechać i zwiedzić je wzdłuż i wszerz :)
Odnośnik do komentarza

A czy to koniecznie musi być zagranica? W kraju też jest pięknie, np. trasa widokowa w Krościenku nad Dunajcem wyłożona kostką prowadzi na Słowację, spływ Krutynią - czasem przypomina wyprawę po Amazonce. Ostatnio byłam z rodziną w hotel białobrzegi i było super, mają możliwość jazdy konnej, a to jedno z moich hobby.

Odnośnik do komentarza
Gość kasia_32
Ja niedawno wróciłam z Tunezji, gdzie leciałam z biurem Net Holiday, i jestem zachwycona tym państwem. Mogłabym tam zamieszkać ;) Piękne krajobrazy, błogie lenistwo i sympatyczni ludzie. Nie pamiętam, kiedy tak odpoczęłam.
Odnośnik do komentarza

kwiatek9 napisał/a:
A czy to koniecznie musi być zagranica? W kraju też jest pięknie, np. trasa widokowa w Krościenku nad Dunajcem wyłożona kostką prowadzi na Słowację, spływ Krutynią - czasem przypomina wyprawę po Amazonce. Ostatnio byłam z rodziną w hotel białobrzegi i było super, mają możliwość jazdy konnej, a to jedno z moich hobby.

To prawda, mamy tyle przepięknych miejsc obok nas i nie zawsze to doceniamy :) A może nie zawsze o nich wiemy? Gdzie jeszcze polecacie się wybrać?

Odnośnik do komentarza

Mojego męża ciężko wyciągnąć z domu na jakikolwiek wyjazd.
nie lubi leżeć pod palmami i się opalać nie lubi zbytnio wysiłku na rowerze itp.
bardzo lubi wędkować i jedyną formą wypoczynku na jaką dało mi się go nakłonić był taki wypad wędkarski

Odnośnik do komentarza

My na szczęście z mężem jesteśmy zgodni i lubimy wypoczywać i na plaży i zarazem aktywnie.
Nasza córka jak i wszyscy w naszej rodzinie uwielbiamy konie.
Dlatego wyjazdy agroturystyczne tez są częścią naszych wypadów rodzinnych.

Odnośnik do komentarza

Osobiście uwielbiam podróżować. W ciągu roku przynajmniej raz wybieramy się na jakąś wycieczkę w Polskę. Oraz dwa razy w roku na wycieczki za granicę.
Polecam szczególnie Paryż.Przepiękne miasto, które ma do zaoferowania bardzo wiele świetnych zabytków.

Jednym z mniej znanych są na przykład paryskie katakumby:
https://zwiedzamyparyz.pl/paryz-nieznany/katakumby-paryza
Władze miasta podkreślają, że katakumby w Paryżu nie są typowa atrakcją turystyczną i mają skłonić do refleksji nad przemijaniem. W tym celu porozstawiano kamienne tablice w sentencjami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...