Skocz do zawartości
Forum

Nasze podróże -te małe i te duże!


Gość Gabriela_S

Rekomendowane odpowiedzi

Gość deborah83
A jakie macie plany na te wakacje? My mamy mala coreczke, wiec sro lanka, kenia itp. dalekie podroze odpadaja poki co. Chcemy jechac do Europy gdzies, myslelismy o Wloszech albo o Grecji. 2 lata temu bylismy w Hiszpanii z Funclubem, teraz pewnie tez sie z nimi wybierzemy. A polecalybyscie jakis region albo hotel np. w Grecji?
Odnośnik do komentarza
Gość marble_cake
Jeśli chodzi o Włochy, to polecam Ci Wenecję, Mediolan i Genuę. A w Grecji byłam rok temu z funclubem na wyspie Thassos w hotelu Natassa, znajduje się na wzniesieniu, więc widok na morze przepiękny :-) hotel z basenem, spacerkiem można dojść do plaży :-) bardzo fajne miejsce na odpoczynek
Odnośnik do komentarza
Gość deborah83
Patrzylam wlasnie, ze Funclub ma ta wyspe Thassos. Duzo pozytywnych opinii o niej slyszalam (a wczesniej raczej jej nie znalam). Ale chyba jednak w tym rok postawimy na lad, na Riwiere. marble_cake, a myslisz, ze jaki resort bylby lepszy dla rodziny z dzieckiem - Olimpic Beach czy Paralia?
Odnośnik do komentarza
Gość marble_cake
Wydaje mi się, że oba oferują coś atrakcyjnego dla rodzin z dziećmi, najlepiej będzie, jak sprawdzisz sobie na stronie funclubu, chociaż słyszałam, że Paralia jest bardziej rozrywkowa.. :-) ja mogę polecić wyspę, bo tylko tam byłam :-)
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
Fajna jest też oferta dla rodzin z dziećmi od Itaki.
Pierwsze dziecko płaci tylko 1zł do tego opłaty, a do tego można skorzystać z oferty wakacyjnych porządków a tam ceny jak widziałam niskie.
Odnośnik do komentarza
Ja uwielbiam podróżować, dlatego jestem na bieżaco z tanimi lotami i ofertam last minute. Przeglądam różne serwisy oferujące tańsze wyjazdy, np. allinclusive.com.pl. Kiedy już coś upatrzę kupuję z myślą o tym, że zaoszczędziłam kilkaset złotych. Ostatnio ustrzeliłam świetny pobyt w Chorwacji...
Odnośnik do komentarza
Otóż dziewczyny wróciłam!!:) Wyspa Thassos jest doprawdy cudowna. Zdecydowaliśmy się z mężem w końcu na hotel Olimpic Beach i był to rewelacyjny wybór. Po raz kolejny funclub mnie nie zawiódł, a wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pod wpływem wakacyjnej "gorączki" tak się napaliłam, że już wstępnie zarezerwowałam sobie z nimi wakacje w przyszłym roku w Bułgarii. Zapłaciłam 33% mniej, więc będzie mnie stać na wyjazd z mężem na narty do Zakopanego!!:)
Odnośnik do komentarza
rzepka napisał/a:
Sylwester w Szkocji, fajny pomysł, ale Szkocja jest przerażająco droga. Wolę tańszy kraj na sylwestra :)


bo ja wiem.. znam drozsze, a bardziej popularne miejsca jak Paryż, czy Londyn...
Proszę bardzo: but18plus.pl/index.php?sezon=Z

A z innej beczki podróży jedzie ktoś może na narty ? I ma patent gdzie się wybrać ? COś polecilibyście początkującemu ?
Odnośnik do komentarza
Ja dotad zawsze jezdzilam do Bialki Tatrzanskiej na narty, ale w sezonie ceny sa wysokie a ski pass jest z roku na rok coraz drozszy. Moi rodzice byli rok temu to mowili ze nawet 70 zl za karnet, wiec niestety na 7 dni wychodzi to 500 zl za same karnety:/ W tym roku nie wiem, ale zdecydowalam sie na Francje. Postawilam tez nie na rezerwacje na wlasna reke, ale na biuro podrozy, zebym niczym sie nie musiala martwic a poza tym licze ze za grupe beda tansze karnety:D ja po raz kolejny jade z Funclubem, ale slyszalam ze inne biura tez maja oferty zimowe.
Odnośnik do komentarza
Bardzo bym chciała gdzieś się wybrać najchętniej na jakąs miłą wycieczkę, marzy mi się jakiś fajny wyjazd za granicę. Widziałam kilka fajnych ofert na allinclusive.com.pl i teraz mam poważny dylemat, co zrobić z oszczędnościami :).
Odnośnik do komentarza
Czytajac na forach internetowych wypowiedzi nt podrozy, strasznie podekscytowalam sie na via Adriatica. Słyszałam, że przecudnie i bajecznie - niesamowite wrazenia. Zarezerwowalismy sobie z mezem wyjazd na 7 lipca z Funclubem. Cena naprawde okazjonalna, a slyszalam ze opieka rezydencka tez pierwsza klasA:)Jak tylko wroce to od razu podziele sie swoimi wrazeniami:D
Odnośnik do komentarza
Gość gromadzia3
To ja się wstawiam w imieniu tych aktywnychB) Jadę na wycieczkę połączoną ze zwiedzaniem z funclub. Bardzo bogaty program, podróż w luksusowych warunkach, noclegi w przytulnych hotelach a przede wszystkim możliwość zobaczenia na własne oczy "Skarbów Italii". Byłam już w Paryżu i pewnie będzie tak samo fajnie a może i lepiej. Wenecja, Florencja, Piza, Rzym, Neapol - te miasta nie potrzebują reklamy1:)
Odnośnik do komentarza
Gość anita_w
Takie wycieczki są bardzo rozwijające, ale też nieco męczące dlatego czasem wole wybrać taki wyjazd, który pozwoli mi się zrelaksować, wypocząć, zapomnieć o codzienności. Teraz jestem na etapie poszukiwania takiej wycieczki, najchętniej z allinclusive.
Odnośnik do komentarza
A ja w tym roku postawilam na Turcje, jednakze ta jej czesc Egejska:) Ogladalam ostatnio jakis program w tv, w ktorym byl wlasnie pokazany ten region Turcji - jeeeejku co za klimat, zupelnie nie ma porownania do kontynentalnej czesci:) Zdecydowalismy sie na funclub, bo mial bardzo korzystna oferte cenowa w tamte regiony, ktore niestety do najtanszych nie naleza i tak jedziemy do Ayvaliku:D
Odnośnik do komentarza
W tym roku klamka jeszcze nie zapadła, ale marzy mi się wyjazd do fajnego miejsca, najchętniej gdzieś poza nasz kontynent i poznanie nowego zupełnie odmiennego kulturowo miejsca, najchętniej Tajlandia, ale póki co to zbyt daleko... tęsknię za wakacjami.
Odnośnik do komentarza

Plany mam już tym razem bardziej skonkretyzowane. Wygrała Hurghada w Egipcie. Jest to podobno bardzo przyjemny kurort, w którym można poplażować, ponurkować i bardzo fajnie spędzić czas, więc myślę, że się sprawdzi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...