Skocz do zawartości
Forum

Nasze podróże -te małe i te duże!


Gość Gabriela_S

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gabriela_S
Hej :) z czystej ciekawości zapytam czy wybieracie się gdzieś na przełomie 2009/10 roku? Bo tak się składa, że sama rozważam możliwość wyjazdu do jakiegoś rajskiego kurortu ale może jakąś inspiracje znajdę na forum! Co prawda przeglądałam już katalogi bp ale żadna konkretna decyzja nie zapadła. A jak tam z waszymi planami?
Odnośnik do komentarza
Gość olga1111
Również się zastanawiam... jedno jest pewne na pewno wyjadę !!! Jeśli chodzi o podróże dalsze to prawdopodobnie skorzystam z usług Itaki - na tym biurze nigdy się nie zawiodłam. Zastanawiam się nad kierunkiem wyprawy, gdzie waszym zdaniem lepiej wybrać się na wakacje późną jesienią: do Kenii czy może na Sri Lankę???
Odnośnik do komentarza
Gość Gabriela_S
a wcześniej gdzieś z nimi byłaś? bo tak teraz patrzę, że biuro ma całkiem fajną ofertę promocyjną i zniżki do 40% o proszę nawet obstawiany przeze mnie egipt i tunezja jest!

olga1111 napisał/a:
do Kenii czy może na Sri Lankę???

widzę, że Ty to przebierasz w wyjątkowo egzotycznych kierunkach. Wyczytałam ostatnio, że sri lanka obfituje w złoża kamieniami szlachetnymi -szafiry, rubiny a przyznaje że nie wiedziałam
Odnośnik do komentarza
my z mężem postanowiliśmy wyjechać na sylwestra - weźmiemy kilka dni urlopu i chcemy ten wypoczynek spędzić dość luksusowo, ale nie wydając nie wiadomo ile kasy ;) w sumie już postanowiliśmy - Karpacz i hotel Mercure Skalny - basen, fitness i piękne widoki z okna (i nie tylko, mam nadzieję że gdzieś zawędrujemy;))
Odnośnik do komentarza
ja nie planuje jak narazie żadnych wyjazdów, wystarczył mi wyjazd do Egiptu w te wakacje do Egiptu, także teraz zbieram pieniądze na kolejne wakacje, ale już wiem, że pojadę z Ok-tours, bardzo dobra organizacja i ogólnie wyjazd był bardzo udany :)
Odnośnik do komentarza
ja już sie nie mogę doczekać Karpacza :)
z drugiej strony siostra leci do Paryża - zazdroszczę jej trochę :) chłopak jej zrobił prezent mikołajkowy w postaci biletów lotniczych - podobno jakąś promocję dla studentów LOT ma i tanio im wyszło :)
też bym tak chciała... z drugiej strony mój sylwester w Karpaczu też będzie cudny :)
Odnośnik do komentarza
Ja zaplanowałam sobie podróż po Szkocji - Glasgow, Edynburg, Aberdeen, Inverness. Zapowiada się niesamowicie. Będziemy jeździć samochodem i zwiedzać te piękne miasta. I wszystko to, co po drodze nam się spodoba. Lubię mieć taką wolność. A szczególnie w Szkocji jest to dobry pomysł, bo tam piękne krajobrazy są co krok!
Odnośnik do komentarza
Gość Dorota84
ja nie wiem na co mam się zdecydować, na pewno będzie to Orbis Travel i na pewno oferta podróży z dzieckiem, mają ich całkiem sporo, no i nie ukrywam, ze spory rabat mnie skusił, 40% to sporo jak na tego typu usługi, teraz tylko muszę wybrać kierunek, waham się między Egiptem, Kretą a Turcja, może coś polecacie?
Odnośnik do komentarza
O Dorota84 ja też jadę z Orbisem ( z resztą tak jak zawsze:). Wybraliście już coś?? Ja chcę jechać na którąś z wycieczek last minute bo mają w tym zakresie na prawdę ogromne zniżki. My zastanawiamy się nad nad Kretą albo Turcją,w tym tygodniu można było tam wyjechać nawet za 1099zł. Ale w ostateczności zadecyduje pewnie najkorzystniejsza oferta w tygoniu, który będziemy mieć wolny. A może się spotkamy:D
Odnośnik do komentarza
Gość hotelbakista
Hotel ** Bakista położony w zacisznym miejscu Łeby, w Porcie Jachtowym, tylko 100 m od pięknej szerokiej plaży i Słowińskiego Parku Narodowego w malowniczej miejscowości Łeba.
Serdecznie zaprasza do Łeby na wyjątkowo rodzinne powitanie Nowego Roku z Live Cooking, kieliszkiem szampana na plaży, nocnym pieczeniem udźca wieprzowego i Grzańcem Pirackim w porcie jachtowym.


Pakiet Sylwestrowy obejmuje:

31.12.2010
- lunch ( w godz.13:00 - 14: 30)
- uroczysta kolacja sylwestrowa (godz. 20:00)
- pokaz Live Cooking!
- tort noworoczny
- powitanie Nowego Roku na plaży ! ! !
- Latarnie Życzeń - wyślij do nieba życzenie(-a) noworoczne
- nocne pieczenie udźca wieprzowego w ogrodzie grillowym
- Grzaniec Piracki przy ognisku w porcie jachtowym
- zabawa, konkursy, karaoke z DJem poprowadzi firma msDJ

01.01.2011
- brunch noworoczny (w godz. 9:00 - 13:00)
- bezpłatne przedłużenie doby hotelowej w dniu wyjazdu do godziny 16:00

Rezerwacja w cenie promocyjnej: 550 PLN / osoba
Cena tylko balu sylwestrowego (bez noclegów): 400 PLN / osoba

Więcej informacji na: www.sylwesterleba.tk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...