Skocz do zawartości
Forum

Na co do kina?


Gość Merry

Rekomendowane odpowiedzi

cytrynka1 napisał/a:
Mi jedynka tez sie podobala:) Mowie oczywiscie o filmie, bo ksiazek nie czytalam.Stwierdzilam tylko, ze trailer wyglada bardzo zechacajaco i zapowiada sie jeszcze lepiej niz pierwsza czesc.


A widzisz:D Ja czytałam książki, ale nie mogłabym powiedzieć, że któraś była lepsza od drugiej. Ale z filmem być może się to uda :) Chociaż ocenimy to dopiero po obejrzeniu. Ja akurat wybieram się już w ten weekend :)
Odnośnik do komentarza
Gość rozrywkowa_podlotka
Dziewczyny, to się w weekend naoglądałam niezłych przystojniaków kinie. Oczywiście chodzi mi o "W pierścieniu ognia". Nie dziwię się, że Jennifer Lawrence ma w filmie aż takie dylematy, sama bym miała i to nie tylko względem tych dwóch, ale chyba jeszcze kilku innych :-) Oczywiście film nie opiera się tylko na takich miłosnych rozterkach, to przecież nie Zmierzch ;-)
W pierścieniu ognia to znacznie więcej, ale wiadomo, ja akurat na to najbardziej zwróciłam uwagę :-)
Odnośnik do komentarza
Kociolka napisał/a:
cytrynka1 napisał/a:
Mi jedynka tez sie podobala:) Mowie oczywiscie o filmie, bo ksiazek nie czytalam.Stwierdzilam tylko, ze trailer wyglada bardzo zechacajaco i zapowiada sie jeszcze lepiej niz pierwsza czesc.


A widzisz:D Ja czytałam książki, ale nie mogłabym powiedzieć, że któraś była lepsza od drugiej. Ale z filmem być może się to uda :) Chociaż ocenimy to dopiero po obejrzeniu. Ja akurat wybieram się już w ten weekend :)


UDAŁO SIĘ. Kompletnie się tego nie spodziewałam, ale druga część jest o niebo lepsza od pierwszej. Jedna i druga mnie pochłonęła, ale ta była tak niesamowicie klimatyczna i tak emocjonująca..
Odnośnik do komentarza
rozrywkowa_podlotka napisał/a:
Dziewczyny, to się w weekend naoglądałam niezłych przystojniaków kinie. Oczywiście chodzi mi o "W pierścieniu ognia". Nie dziwię się, że Jennifer Lawrence ma w filmie aż takie dylematy, sama bym miała i to nie tylko względem tych dwóch, ale chyba jeszcze kilku innych :-) Oczywiście film nie opiera się tylko na takich miłosnych rozterkach, to przecież nie Zmierzch ;-)
W pierścieniu ognia to znacznie więcej, ale wiadomo, ja akurat na to najbardziej zwróciłam uwagę :-)


O jeju ja też ;) Spojrzenie Finnicka mnie powaliło na łopatki ;) Byłam pozytywnie zaskoczona tym, że film wyszedł im dużo lepiej niż 1 cz. Naprawdę przyjemnie i ciekawie się go oglądało więc polecam się przekonać :)
Odnośnik do komentarza
Kociolka napisał/a:
Kociolka napisał/a:
cytrynka1 napisał/a:
Mi jedynka tez sie podobala:) Mowie oczywiscie o filmie, bo ksiazek nie czytalam.Stwierdzilam tylko, ze trailer wyglada bardzo zechacajaco i zapowiada sie jeszcze lepiej niz pierwsza czesc.


A widzisz:D Ja czytałam książki, ale nie mogłabym powiedzieć, że któraś była lepsza od drugiej. Ale z filmem być może się to uda :) Chociaż ocenimy to dopiero po obejrzeniu. Ja akurat wybieram się już w ten weekend :)


UDAŁO SIĘ. Kompletnie się tego nie spodziewałam, ale druga część jest o niebo lepsza od pierwszej. Jedna i druga mnie pochłonęła, ale ta była tak niesamowicie klimatyczna i tak emocjonująca..


Zgadzam się, że druga część lepsza od pierwszej, chociaż przyznam, że zupełnie się tego nie spodziewałam :P
Odnośnik do komentarza
Carla157 - z nowych postaci Finnick i Johanna byli the best. Ogólnie to wszyscy dali radę, ale Johanna za charakterek, a Finick za to, że wcale nie był taki jak się zapowiadał.
Nie zdziwi mnie, jak ten film zgarnie Oscara za scenografie itd. My oglądaliśmy to imaxie i niech się chowają filmy 3D przy tym. Efektów specjalnych przecież w tym filmie nie brakowało, ale na pierwszym planie byli aktorzy, a nie wybuchy.
Odnośnik do komentarza
Teraz raczej nic polskiego nie ma w kinach.Może 'Drużyna', o siatkówce? Jedynie co to chyba warto czekać na 'Miasto 44',głośno ostatnio było , ja zawsze jestem spragniona takiego historycznego kina ze względu na mój sentyment do Wajdy
Odnośnik do komentarza
Gość rozrywkowa_podlotka
Dokładnie, miasto44 to na pewno będzie jeden z lepszych filmów tego roku, a wśród polskich produkcji zdecydowanie nie ma konkurencji. Szkoda, że premiera jest tak późno, jezeli na narodowym już miesiąc temu był pokaz.
Odnośnik do komentarza
rozrywkowa_podlotka napisał/a:
Dokładnie, miasto44 to na pewno będzie jeden z lepszych filmów tego roku, a wśród polskich produkcji zdecydowanie nie ma konkurencji. Szkoda, że premiera jest tak późno, jezeli na narodowym już miesiąc temu był pokaz.


Na stadionie był pokaz specjalny przygotowany dla Powstańców,żeby mogli w pełni uczcić rocznicę Powstania. Teraz we wrześniu będzie pełna wersja. Jestem ciekawa bo pojawiły się pierwsze recenzje i podobno imponuje realizmem.

Poza tym widziałam 'Boyhood'. niesamowicie oddaje zachwyt nad każdym drobnym detalem życia codziennego.arcydzieło
Odnośnik do komentarza
Ja czytałam recenzję na onecie, tego "Miasto44" i była dla mnie na tyle przekonująca, że na jutro już jestem umówiona do kina. Generalnie z tego co wyczytałam, to jest film o emocjach, ludziach, nie tylko o faktach historycznych. To nie ma przypominać kolejnego filmu dokumentalnego o czasach II wojny światowej, a raczej dotrzeć do ludzi z informacją o tym, co przeżywali nasi rodacy w tamtych okolicznościach. Sam film został pokazany na Stadione Narodowym w Warszawie - samym powstańcom. Z ich relacji wynikało, że film nie jest przejaskrawiony, że oddawał prawdziwy klimat. Mówiła to starsza Pani ze łzami w oczach i uśmiechem na twarzy - dosyć przekonujące :)
Odnośnik do komentarza
Lotta- recenzje recenzjami, bo mam wrażenie, ze paru dziennikarzy napisało je bez obejrzenia filmu. Mi się Miasto bardzo spodobało - to było bardzo dosadne pokazanie wojny, bo tam gdzie coś wybuchało, to wybuchało, ale też to nie był film akcji. Bo na filmach akcji ludzie nie płaczą. A my byliśmy na seansie, gdzie raczej przeważali ludzie tak z 25=50 lat i ludzie tak reagowali.
Odnośnik do komentarza
Dzień Dobry - pozytywny film, można się pośmiać.

Z pozycji must see:
Igrzyska i Hobbit. :) No i Greya tez bym obejrzala, ale to jeszcze dłuuugo do premiery :P
Na Bogów chciałam iść, ale podobno duuużo "wnętrzności" a ja mam niestety obrzydzenie do takich widoków.
Odnośnik do komentarza
Gość Delikatny
Kosogłosa widziałem i polecam, trzyma poziom poprzednich części, choć jest trochę inny.
Bogowie - polecam, Kot zagrał rolę życia, odwaga i charyzma godna pozazdroszczenia. Choć jest krwawo, więc nie każdemu to przypadnie do gustu.
Na Hobbita się wybieram bo uwielbiam wszystkie adaptacje Tolkiena. Dam znać po premierze jak wrażenia i czy warto :-)
Odnośnik do komentarza

Polecam Igrzyska śmierci:-) w kinie leci 3 część, warto jednak zapoznać się z poprzednimi. Powstały na podstawie książki. Również bardzo dobrym filmem jest najnowsza komedia romantyczna Love, Rossie. Naprawdę piękny film:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...