Skocz do zawartości
Forum

Na co do kina?


Gość Merry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gracjella
Ilez to było emocji...
Piszcie co Wam się podobało, albo co niepodobało, bo będzie krócej ;)
Mi się troche nie poodobało,że wycięli Madge i zmienili historię broszki.
A i jeszcze bestie na koniec słabe.
Odnośnik do komentarza
"John Carter" świetny. Efekty dopracowane i wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Miałam lekkie obawy co do fabuły, z tego względu, że film od początku miał stawiać na efekty, ale jednak wyszło fajnie. Fabuła sensowna i przyjemna. :)
Ale jednak faworytem są "Igrzyska śmierci", na które już czekałam od dobrych kilku miesięcy. I powiem wam, że nie rozczarowałam się. Bardzo dobry film, poruszający i niesamowicie wciągający. Gra Katniss (Jennifer Lawrence) jest bezkonkurencyjna, podbija czołówkę moich ulubionych aktorek po tym filmie! Nie chcę wyszczególniać co mi się podobało, a czego mi zabrakło bo zepsuję rozrywkę tym, którzy nie oglądali a mają zamiar :)
Odnośnik do komentarza
Polecam również "Igrzyska śmierci" - to pięknie i ciekawie zrobiony film z dobrą obsadą. No i niesamowita historia, taka w orwellowskim stylu. Antyutopia, świat, w którym nastolatkowie muszą zabijać się nawzajem podczas Igrzysk Głodowych. Niesamowite.
Odnośnik do komentarza
Z tych filmów co wymieniałyście to byłem na Igrzyskach bo i czytałem pierwszą część książki. Bardzo fajna ekranizacja.
Lotta- Aktorka co grała Katnis to fajna babka. Oglądałem ją wcześniej w x-manach.
A mi się podobała gra chłopaka co grał Peetę- dalej nie mam pojęcia czy on ją kochał czy nie. I po filmie i po książce.:) Widocznie dane mi będzie przeczytać o tym w drugiej części bo do drugiego filmu pewnie długa droga.
Poszedł bym teraz na coś polskiego bo już nie pamiętam kiedy oglądałem jakiś nasz film.
Odnośnik do komentarza
Gość tequila99
Lotta? Chyba Jennifer Lawrence :) Nie wiesz czy Peeta kochał Kat? Ojej - on za nia świata nie widział! Czy ty jesteś pewien, że byłeś na "Igrzyskach smierci"? :) Bo ja nie jestem pewna, czytając twój opis :)

Ja za to byłam na pewno na WŁASCIWYCH "Igrzyskach smierci" :) No cóż mam powiedzieć - absolutne mistrzostwo. Nie dziwie się, że ludzie szaleja na punkcie tej historii i samych bohaterów :) Nic dodać nic ująć :)
Odnośnik do komentarza
To polecam. Jest lepszy od pierwszej części "Przed Świtem" i to sporo lepszy:) To chyba pierwsza taka część w które rzeczywiście się dużo dzieje ale może nie będę ci wymieniać bo jak nie czytałaś książki to będziesz mięć więcej niespdzianek.:) Ale już to, że Bella po przemianie w wampira wymiata to muszę powiedzieć.:P Z najsłabszej postaci (fizycznie) staje się silniejsza. Bardzo silna nawet jak na wampiry.
Fajna dziewczynka grała rolę jej córki. Nawet są do siebie podobne.:)
Odnośnik do komentarza
dzolin007 napisał/a:
Ostatnio byłam w kinie na "W imię..." - osobiście uważam, że film dobry. Niektóre sceny dość mocne, nie wszystkim się spodoba ;)


Powiesz coś więcej? widziałem tylko plakat, ze |Chyra księdzem jest.
U mnie w planach na najlbliższy czas horror Carrie, a potem W pierścieniu Ognia.
Odnośnik do komentarza
Brutalne stwierdzenie! Dla mnie wszystkie części były świetne i każda inna i nawet nie umiałabym ich porównać. :) W każdym bądź razie, jedynka mi się podobała (ekranizacja), skoro prorokujesz, że dwójka będzie jeszcze lepsza - pozostaje tylko mieć nadzieję, że się nie mylisz i się cieszyć. :)
Odnośnik do komentarza
Delikatny napisał/a:
dzolin007 napisał/a:
Ostatnio byłam w kinie na "W imię..." - osobiście uważam, że film dobry. Niektóre sceny dość mocne, nie wszystkim się spodoba ;)


Powiesz coś więcej? widziałem tylko plakat, ze |Chyra księdzem jest.
U mnie w planach na najlbliższy czas horror Carrie, a potem W pierścieniu Ognia.


"W imię.." świetny film i bardzo kontrowersyjny temat! polecam jeśli ktoś nie widział i się zastanawia czy iść :) "Carrie" to mój plan na najbliższy weekend bo właśnie wchodzi do kin a na "W pierścieniu ognia" czekam już od jakiegoś miesiąca, jak tylko zobaczyłam zwiastun w kinie :P
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...