Skocz do zawartości
Forum

Na co do kina?


Gość Merry

Rekomendowane odpowiedzi

Nie słyszałas o "Igrzyskach smierci"???? No co ty?? Oczywiscie to ekranizacja ksiażki Suzanne Collins, nie wiem czy słyszłaś o niej.
Film bedzie o tym, o czym ksiazka :) Za fimwebem przeklejam dla ciebie recenzję...

Każdego roku na ruinach kontynentu, który niegdyś nazywany był Ameryką Północną, rozgrywa się bratobójcza walka. Naród Panem wysyła chłopca i dziewczynę z każdego z dwunastu dystryktów, by wzięli udział w Igrzyskach śmierci. Bohaterem Igrzysk zostaje ostatnia osoba, która utrzyma się przy życiu. W przeciwieństwie do przeszkolonych zawodników, Katniss (Jennifer Lawrence) zdana jest wyłącznie na własne instynkty oraz przewodnictwo byłego mistrza (Woody Harrelson). Jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych...
Odnośnik do komentarza
Ten Pan to najbrzydszy Bond w historii. :p

Nawet nie wiedziałam, że będą Igrzyska, czytałam to jakiś czas temu i bardzo mi się podobało. A wiecie kto zagra Peetę? :confused:

Ja się chyba wybiorę na ten nowy film o Marilyn Monroe, to nie pierwszy, ale zawsze ciągnęło mnie do legend kina.
Odnośnik do komentarza
Mnie się podoba nowe wcielenie bonda -jest nietuzinkowy.

A obsadę Igrzysk masz tutaj: www.facebook.com/photo.php?fbid=177093459064988&set=a.177093332398334.39021.127114070729594&type=1&theater

Można też wygrać książki, spróbuję przy następnej okazji!!

A zanim będą Igrzyska w kinach, to jeszcze znalazłam smakowity kąsek -z innej bajki ;p Tydzień z Marilyn :bigrazz:
Odnośnik do komentarza
Dzięki za link, jakie ciacho robili z Gale'a!

Co do Marilyn to nie pasuje mi Michelle Williams wizualnie do jej roli, ale z drugiej strony dostała za tę rolę nominację do Oscara, więc może nadrabia grą? Tak czy tak, muszę to sprawdzić. Ja się chyba jeszcze wybiorę na "Artystę" - uwielbiam klimaty lat 30.

Odnośnik do komentarza
Ostatnio w kinie byłam na "Mój tydzień z Marylin" film mi się podobał, chociaż według mnie źle dobrana aktorka. No, ale mimo to polecam bo dobry film. W marcu się wybieram na dwa filmy Sci-Fi :P mala odmiana bo do kina zazwyczaj chodzę na komedie :D No ale muszę iść na ekranizację "igrzysk śmierci" bo czytałam książkę i nie darowałabym sobie filmu. Jest super. No i na "Johnego Cartera" bo po prostu spodobały mi się trailery i urywki filmu, w 3D może to wypaść dobrze. Podobno wydali na efekty 300 mln dolarów :o Planuję też iść na "Resident Evil" kolejną część. Może na "Hobbita" się przejdę. Jeszcze nie wiem co dalej :D
Odnośnik do komentarza
Gość Gracjella
mój chłopak chciał iść, ale jak na jednym forum przeczytał totalnie wszystko o tym filmie, to mi się odechciało...
Duzo sexu, narkotykó, aborcja i śmierć :uhoh:

Do Hobbita to jeszcze chyba daleka, ale Cartera to bym chętnie zobaczyła...
Odnośnik do komentarza
Gość tequila99
Dokładnie :) Dla mnie to nie jest zaskoczenie :) Świetny film, cudownie zagrany. Trzymalam za niego kciuki, bo to kawał dobrego kina. Mistrzostwo swiata.
Nie dziwię ani troche tym 5 statuetkom. Film jest jednym z lepszych jakie widzialam od bardzo, bardzo dawna. Jean Dujardin grał fantastycznie i do tego to super przystojny facet. Myślę, że przed tym francuzem wielka światowa kariera. Oskar za reżyserie i muzykę równiez nie jest zaskoczeniem - po prostu UKŁON.
No i pies Uggie :)))) Słodziak :)))))
Mnie rozczula z akazdym razem jak na niego patrze :))))

Odnośnik do komentarza
Oj też jestem ciekawa tego "Johnego Cartera". Ale na szczęście długo nie musimy czekać bo premiera w przyszłym tygodniu. Akurat fajnie, bo mam wolny weekend więc pewnie się wybiorę :) Ciekawe czy film wart tych 300 mln.. pewnie tyle zainwestowali, bo wyszli z założenia, że zwróci się kilkukrotnie co by oznaczało, że film musi przyciągać widzów do kin. A więc wnioskuję, że musi być dobry bo na byle co ludzie nie będą wydawać pieniędzy, tym bardziej, że bilety w 3d są droższe! :D
Odnośnik do komentarza
Gość Gracjella
Są droższe, bo płacisz za okularki ;) Ale za to możesz je zatrzymać i kłócić się przy następnej wizycie o zniżke, bo masz swoje :) i o ile bardziej jest to ekologiczne, niż za każdym razem nowe i do smieci po filmie...

A na Cartera w 3d warto iśc :) Film jest zabawny, ale też zaskakujący, dużo przygody i walki, ale bez krwi i tzw. mordobicia :lol:
Odnośnik do komentarza
Gość Claudina
Ale wczoraj było oblężenie na Cartera, ledwo się dopchaliśmy. A film bardzo rozrywkowy, nie lubię jakoś szczególnie SF, ale ten mi przypadł do gustu, sporo się działo, świetnie zrobieni kosmici i nie tacy obrzydliwi jak jakiś obcy.

I już lecą zapowiedzi Igrzysk Śmierci, robią mi smaka coraz bardziej.
Odnośnik do komentarza
Gość tequila99
Heh! No wiem :) Wiesz, ze juz mozna kupic bilety na "Igrzyska smierci"? :)
Bedą nocne pokazy przedpremierowe dla fanów. Jeszcze się nie orientowalam dokładnie jak to z tymi biletami jest. Musze sprawdzić. fajnie byłoby na taki specjalny seans pójść :)

A co do Johna Cartera, to film bardzo mi sie podobał :) Poczułam sie jak dziecko, które fascynuje się superbohaterem :) bardzo milo mi się oglądalo :) Na prawdę. Byłam w IMAXIE, wiec efekty 3D tez dopełniły tej całej magii :) Generalnie, podsumowując - wyszlam z kina z usmiechem na ustach. Doskonała rozrywka :))
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...