Skocz do zawartości
Forum

Na co do kina?


Gość Merry

Rekomendowane odpowiedzi

ja generalnie to uwielbiam 2 rodzaje filmów. romansidła :p i bajeczki B) dlatego też jak coś nowego wchodzi do kina w tym gatunku to ja od razu się wybieram ! teraz zasadzam się na film Wall.e, który łączy w sobie historię miłosną z bajką w jednym. no dla mnie bomba !
Odnośnik do komentarza
byłam widziałam i potwierdzam. w kinie było strasznie dużo ludzi, zarówno dzieci małych jak i większych. wydaje mi się że wszystkim się podobał. mi napewno! zdecydowany plus za dzwięk! super efekty.

a na zajawkach widziałam Kung Fu Pande. zastanawiam się czy może na to nie iść, macie jakieś opinie?
Odnośnik do komentarza
ostatnio widziałam 'Mamma mia" - miłe to do oglądnięcia w ramach rozrywki :) natomiast do kina zdarza mi się chodzić już coraz rzadziej bo mogę sobie wypożyczać filmy VODem, nie wychodząc z domu. docenia się to kiedy na dworze taki ziąb !
Odnośnik do komentarza
Gość Mrs_Zelmerlow
Ja byłam ostatnio na "Just Dance- tylko taniec" i "Zmierzch". Ten pierwszy nie był za specjalny. Taki.. zwykły. "Zmierzch" natomiast podobał mi się. Może nie jest moim ulubionym filmem, ale w najlepszej dziesiątce (według mnie, oczywiście) by się znalazł.
Odnośnik do komentarza
w sumie niezły^^

ja ostatnio widziałam Vicky Cristina Barcelona Woody'ego Allena i jestem nim zachwyconaB)

no i oczywiscie jesli ktos jeszcze nie widział Ciekawego przypadku Benjamina Buttona to aż wstyd:D
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...