Forum Hobby

Na co do kina?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~millena

~millena

ja generalnie to uwielbiam 2 rodzaje filmów. romansidła :p i bajeczki B) dlatego też jak coś nowego wchodzi do kina w tym gatunku to ja od razu się wybieram ! teraz zasadzam się na film Wall.e, który łączy w sobie historię miłosną z bajką w jednym. no dla mnie bomba !
~Merry

~Merry

Wall.e sadze, ze jest ciekawy ze wzgledu na efekty.Slyszalam wiele pozytywnych opinii od osob, ktore byly na pokazach przedpremierowych.Moze i ja sie wybiore.
~millena

~millena

ja się jutro wybieram. od jutra wchodzi do kin.nie ma się co cackać - trzeba zobaczyć :)
~Merry

~Merry

Swietnie. To koniecznie napisz jak bylo, bo w sobote nie mam co robic a kino to zawsze jakies rozwiazanie:)
~fallen_angel

~fallen_angel

właśnie - ja też mam zamiar wybrać się na ten film. Po obejrzeniu trailera stwierdziłam, że muszę to zobaczyć - chociażby ze względu na oryginalną tematykę. B)
~Merry

~Merry

Tematyka, efekty..wszystko super. Bylam dzisiaj i polecam Wall.ego. Nie jest to glupawa bajeczka. Film i dla dzieci i dla doroslych.
~millena

~millena

ja idę jutro. cieszę się że są dobre opinie, utwierdza mnie to w przekonaniu że film jest wart zaliczenia !
~Merry

~Merry

Zdecydowanie warto zobaczyc. Swoja droga nie wiem czy jest teraz cos ciekawszego w kinach?
~millena

~millena

byłam widziałam i potwierdzam. w kinie było strasznie dużo ludzi, zarówno dzieci małych jak i większych. wydaje mi się że wszystkim się podobał. mi napewno! zdecydowany plus za dzwięk! super efekty.

a na zajawkach widziałam Kung Fu Pande. zastanawiam się czy może na to nie iść, macie jakieś opinie?
~Merry

~Merry

Panda podobno jest kiepska. Ja sie wlasnie zastanawialam co obejrzec i z tych dwoch wybralam robota, bo o nim slyszalam tylko pozytywne opinie.
~millena

~millena

bo Pixar raczej robi lepsze filmy od Dreamworks. Owszem Shrek był git ale reszta czy ja wiem ...
~bibulka

~bibulka

znajomy pracuje w kinie, ponoc Panda tez jest fajna ;)

ale popieram Wall-E, genialny film...
~millena

~millena

ostatnio widziałam 'Mamma mia" - miłe to do oglądnięcia w ramach rozrywki :) natomiast do kina zdarza mi się chodzić już coraz rzadziej bo mogę sobie wypożyczać filmy VODem, nie wychodząc z domu. docenia się to kiedy na dworze taki ziąb !
~Shezze

~Shezze

panda tez jest spoko i calkiem zabawna, wall.e tez ok. chociaz moim zdaniem malo sie tam dzieje a "mamma mia" calkiem, calkiem...
~Mrs_Zelmerlow

~Mrs_Zelmerlow

Ja byłam ostatnio na "Just Dance- tylko taniec" i "Zmierzch". Ten pierwszy nie był za specjalny. Taki.. zwykły. "Zmierzch" natomiast podobał mi się. Może nie jest moim ulubionym filmem, ale w najlepszej dziesiątce (według mnie, oczywiście) by się znalazł.
~theMissy

~theMissy

ja byłam w sobote na " Oszukana " film jest super :) polecam !
~Shelby

~Shelby

w sumie niezły^^

ja ostatnio widziałam Vicky Cristina Barcelona Woody'ego Allena i jestem nim zachwyconaB)

no i oczywiscie jesli ktos jeszcze nie widział Ciekawego przypadku Benjamina Buttona to aż wstyd:D
~Shezze

~Shezze

dzisiaj w kinie "leci" "kochaj i tancz". wybieram sie z chlopakiem. mam nadzieje ze bedzie na co popatrzec i co wspominac...napisze czy warto:lol:
~Shelby

~Shelby

Ja nie polecam Lektora:lol:
nie wiem czy to juz leciało w kinach, czy teraz leci.Ale nie polecam xD