Skocz do zawartości
Forum

Wasze ulubione książki


Gość maly7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zygmunt70

Ikonna
Ja najbardziej lubię kryminały zwłaszcza te polskie... Teraz się czaję na nową książkę Wrońskiego :)
CZAS HERKULESÓW masz na myśli? Bardzo dobry, ja od kliku lat czytam o Maciejewskim i aż nabrałem ochoty pojechać do Lublina poznać jego szlaki, a ma być podobno masa krytyczna szlakiem komisarza Zygi!

Odnośnik do komentarza

O masie krytycznej nie słyszałam, ale tak, mówię o Maciejewskim. Ostatnia akcja co prawda się w Lublinie nie dzieje, ale jestem raczej zadowolona, że wyszedł autor trochę poza granice swojej strefy komfortu. Czytałam, że straszną frajdę mu sprawił research i to się czuje w książce :)

Odnośnik do komentarza

birdzikowa
Z polskich kryminałów to na pewno jeden z lepszych z ostatnich nowości. Od wielu lat Marcin Wroński czyli autor Herkulesów jest nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru, zresztą, już raz chyba nawet ją zdobył. Świetna historia i bohater Zygi Maciejewski!

Tak, też go czytałam i głosowałam juz teraz na jego nominację. Trzymam kciuki! Ja lubię też bardzo wszelkiej maści Thrillery a z klasyków Shekspera, a co :-) Oraz czeską prozę, z rodzaju tej śmiesznej.

Odnośnik do komentarza
Gość Ania919191

Lubię historie oparte na prawdziwych faktach, które dają nam wiarę w lepsze jutro. Taką właśnie znalazłam w książce " Zatrzymać Dzień". Jest bardzo nietypowa i z pięknym przesłaniem. Różni się znacznie od zwykłych książek. Po jej przeczytaniu człowiek czuje, że Świat jest o wiele lepszy niż się obecnie może wydawać. Naprawdę warto ją przeczytać!

Odnośnik do komentarza

Kryminał polityczny "Brudna" polecam gorąco :) Nie chcę zdradzać szczegółów dlatego zachęcam do obejrzenia oficjalnych zapowiedzi na yt https://www.youtube.com/channel/UCmB3mgLjkz_ZItj97W0hMaQ?reload=9&view_as=subscriber oraz zapoznania się z informacjami znajdującymi się na oficjalnym fb https://www.facebook.com/BrudnaKryminal/?modal=admin_todo_tour :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...