Skocz do zawartości
Forum

Wasze ulubione książki


Gość maly7

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię książek których nie można zabrać do łóżka:) Wolę już kupić tradycyjną lub wypożyczyć. WIdziałem ostatnio w księgarni "Wzloty i upadki super mamy" Polly Williams. Myslicie, że będzie dobrym prezentem dla siostry, która spodziewa się dziecka? Czytał to ktoś?
Odnośnik do komentarza
Ja czytałami powiem ci, że powinna się jej spodobać. "Wzloty i upadki super mamy" nie są jakimś głupim romansidłem, choć o zawirowaniach miłosnych też mowa, ale dość szerokim spojrzeniem na macierzyństwo i problemy współczesnych kobiet, które czesto rozdarte są pomiędzy praca zawodową a wychowywaniem dzieci. Kupuj śmialo:)
Odnośnik do komentarza
bibulka napisał/a:
Ja czytałami powiem ci, że powinna się jej spodobać. "Wzloty i upadki super mamy" nie są jakimś głupim romansidłem, choć o zawirowaniach miłosnych też mowa, ale dość szerokim spojrzeniem na macierzyństwo i problemy współczesnych kobiet, które czesto rozdarte są pomiędzy praca zawodową a wychowywaniem dzieci. Kupuj śmialo:)

Dzięki, kupiłem te "Wzloty i upadki super mamy". Okazało się, że siostra gdzieś ją widziała w księgarni i nawet się ucieszyła. Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Gość fuczaczek
Archera nie czytałam chyba nic. Wydaje mi się jednak, że jestem mistrzynią czytania naraz kilku rzeczy. Teraz czytam "Z pamiętnika psychoanalityka" zassane z goneta.net w pdf żebym mogła trzymać to otwarte razem z wordem i udawać, że piszę pracę mgr:D Fajna rzecz, pozwala spojrzeć na siebie i swoje problemy z dystansem."Rozmowa w Katedrze" Llosy u mnie czeka obok łóżka na skończenie. To samo "Niemcy na peryferiach Europy" Gaussa i "The Winter Queen" Akunina. Jak patrzę na półkę, widzę kolejne z zakładkami w środku. Też tak macie??
Odnośnik do komentarza
Gość gregoriana
Jestem zauroczona ostatnio przeczytaną książką - "Mój Afganistan" Małgorzaty Władkowskiej, po którą sięgnęłąm w oderwniu od ukochanych kryminałów i powieści sensacyjnych. Miła odmiana i zaskakująca lektura. Polecam!
Odnośnik do komentarza
Ja coraz bardziej przyzwyczajam się do e-booków. Szczególnie, że można znaleźć bardzo ciekawe książki publikowane w takiej formie. Na przykład na stronie wydawnictwa goneta.net znalazłam świetną książkę Katarzyńskiego "Życiorysy niepoprawne". Jest to na pewno lektura obowiązkowa dla każdego, kto lubi literaturę faktu, oraz opowieść z II wojną światową w tle.
Odnośnik do komentarza
Ja z kolei jestem fanką literatury Marqueza. Nie znaczy to, że innej nie czytuje;) Pamuka czytałam Nowe Życie, niesamowita książka, według mnie nabiera znaczenia dopiero po przeczytaniu dosłownie ostatniej strony. Archera nie czytałam nigdy, musze spróbować!
Odnośnik do komentarza
Ja też uwielbiam Marqueza. Niemal każda jego książka to mistrzostwo. Najbardziej lubię oczywiście "Sto lat samotności" i "Miłość w czasach zarazy", ale pozytywnie zaskoczyła mnie także krótka opowieść "Kronika zapowiedzianej śmierci".
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
Ja nie dawno zakupiłam sobie "Trafny wybór" J.K Rowling ;p tak! Harrego Pottera też czytałam ;p może to tym się zasugerowałam, albo nie, ale zaczęłam czyta książkę i dobrze się ją czyta. Wiele więcej nie mogę powiedzieć, ponieważ jestem na początku, ale myślę, że warto było. A poza tym ostatnio lubię czytać A. Stasiuka :)
Odnośnik do komentarza
Jestem świeżo po przeczytaniu książki "Zamieć śnieżna i woń migdałów". Krótka nowelka, w której akcja dzieje się bardzo szybko i bez żadnych spektakularnych zwrotów. Lekkie choć nieporywające opowiadanie. Taka książeczka dla zabicia zbędnego czasu. :)
Odnośnik do komentarza
Gorąco zachęcam do przeczytania książki "Dziewczyna na każdy dzień". Dostałam ją od przyjaciółki na urodziny i z miejsca się w niej zakochałam. Nie jest to książka, którą przeczytasz raz i odstawisz na półkę. To przewodnik w postaci praktycznych i dowcipnych karteczek z kalendarza, do których możesz wracać każdego dnia. Takie mini kompendium wiedzy o świecie - jak dla mnie bomba. :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...