Forum Hobby

pozycjonowanie

~roksixx

~roksixx

Czy korzystacie z takiej usługi, aby podnieść stronkę na pozycjach w google?
działa ten zabieg w ogóle?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~nimfetka

~nimfetka

Oczywiście :-)
Tylko musisz go zlecić firmie/osobie która się na tym zna, bo jak źle to zrobi, to twoja stronka za miast w górę to poleci na pozycjach :-(

~jadzia44

~jadzia44

Jeśli prowadzisz swój własny sklep internetowy i ma on szeroki asortyment to jest to konieczne. Inaczej się nie wybijesz.
Sama mam swój mały sklepik z bielizną i jakbym nie korzysała z pomocy firmy pozycjonującej to nie wiem czy coś bym sprzedała. Po prostu by zniknął w natłoku przeróznych sklepów z bielizną.
Korzystałam z usług kilku firm pozycjonujących strony, obecnie korzystam z apogeum:
www.pozycjoner.org- tutaj jest ich strona.
Jestem zadowolona. Sklep szybko sobie skacze do góry.
Pozdrawiam.

~gambi

~gambi

Dziala dziala ale... obecnie lepiej to chyba zlecic na zewnatrz niz samemu sie bawic bo to sie ciagle wszystko zmienia... i cos zo działalo wczoraj dzis moze byc przyczyną kary...
kwiatuszek2

kwiatuszek2

Mój narzeczony jest programistą i zna się na pozycjonowaniu, jakby ktoś chciał mogę podać na niego namiary :)

88352 kwiatuszek2 Kobieta, 28 lat, Katowice
anetamska

anetamska

Od siebie dodam tylko jeszcze, że nie warto ufać firmom/"profesjonalistom", którzy oferują nam szybki efekt w postaci wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania, ponieważ tak szybko wywindowane strony, mogą w równie szybkim tempie spaść na 2 i 3 stronę wyników, a kto w dzisiejszych czasach tam zagląda? ;)

148587 anetamska Kobieta, 31 lat, Kraków
janinka2

janinka2

Internet chyba jest najbardziej trafną formą reklamy dzisiaj.

161670 janinka2 Kobieta, 37 lat, kielce
khiri

khiri

Oczywiście, że w dzisiejszych czasach zaistnienie w sieci jest powiedzieć można niezbędnym elementem udanego biznesu w dzisiejszych czasach i właściwie nie ma to znaczenia czy oferujemy do sprzedaży produkt czy usługę. Coraz częściej powstają też sklepy internetowe (koszty takiej witryny są już naprawdę nieduże, zobaczcie sobie tutaj:https://www.nazwa.pl/sklepy-internetowe/) a nie ma chyba już osoby, która nie kupuje w internecie.

141457 khiri Kobieta, 34 lata, Łódź
obwodnica Kępna

obwodnica Kępna

Jak prowadzi się jakąś "niszową" działalność można pozycjonować stronę samemu. Duża oszczędność i większa pewność sukcesu. Moja strona w trzy miesiące awansowała z 16 strony na pierwszą /3 miejsce/. Właściwie to tylko 10-15 minut dziennie zabawy.

--

http://kocihotelik.pl/

198930 obwodnica-kepna Mężczyzna, 58 lat, Warszawa
~ShowMe88

~ShowMe88

Ja korzystam z takiej opcji i uważam, ze jest to bardzo dobra metoda na dotarcie do potencjalnych klientów. Ja właśnie dzięki temu podniosłam swoją sprzedaż ;)A korzystałam z agencji Proformat https://www.proformat.pl