Skocz do zawartości
Forum

Podżyrowanie kredytu


Gość Novinkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam się Was poradzić w jednej sprawie, otóż mój mąż od jakiegoś czasu mówi mi o otwarciu własnego biznesu, a jako że mamy rozdzielność majątkową chce żebym podżyrowała jego kredyt. Ufam mu zupełnie i jestem pewna, że nie chce mnie wykorzystać, pyatnie tylko, czy on dobrze ocenia swoje szanse na powodzenie tego biznesu.... Chodzi generalnie o postawienie a następnie wynajmowanie tego typu hal pod sortownie odpadów. Faktem jest, że u nas chyba brak takiego czegoś, bo wszystkie odpady są wywożone w jedno miejsce, jednak wydaje mi się, że mimo to jest to trochę ryzykowne, tym bardziej, że nie zamierza on poprzestać na jednej hali a budować ich więcej. Mam poważne wątpliwoście, ale wiem, że sprawie mu ogromny zawód jeżeli odmówię. Co powinnam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Ja na Waszym miejscu skonsultowałabym umowę z bankiem z prawnikiem, ponieważ może w niej być wiele "aneksów", których sami nie ogarniecie!
No a przez przypadkiem można podpisać bardzo niekorzystną umowę, która na wstępie was pogrąży.
Ja zawsze konsultuję wszystkie umowy z moim prawnikiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Wiolletka
Jest takie coś jak badanie rynku, co jasno określa czy taki biznes przyniesie dochody. Do tego dochodzi pewnie wiele kruczków prawniczych i kosztów z tym związanych. Usiądźcie i na spokojnie to przeliczcie, a potem pomyślcie.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...