Skocz do zawartości
Forum

szkolenie


Gość Joga

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam na stronie permanentny.com informacje o kursie makijażu permanentnego i dla linergistów i dla osób początkujących. Myślę że to dobry pomysł na podwyższenie kwalifikacji. Kurs nie jest długi a kończy się certyfikatem i jest przeprowadzany na sprzęcie centrum szkoleniowego new look w warszawie.
Odnośnik do komentarza
Makijaż permanentny jest obecnie dosyć modny i z tego co zauważyłam coraz więcej kobiet wykonuje sobie takowy więc nie ma się co dziwić, że jest również coraz więcej kursów uczących taki makijaż wykonywać. A o centrum szkoleniowym new look słyszałam pozytywne opinie w środowisku branżowym
Odnośnik do komentarza
Też to zauważyłam, że makijaż permanentny staje się coraz bardziej popularny. I chyba warto byłoby wybrać na taki kurs. Nie wiem dokładnie, jak wygląda sprawa z Urzędami pracy i szkołami. Ale gdybyś chciała dowiedzieć się więcej na temat szkolenia z tego makijażu, ile trwa kosztuje etc. możesz zajrzeć na stronę permanentny.com. Tam znajdziesz potrzebne informacje.
Odnośnik do komentarza
ogólnie nie tylko kursy makijażu permanentnego mogą być przydatne, ale również ogólne kursy wizażu mogą się przydać, coraz więcej kobiet robi sobie profesjonalne makijaże na wszelakiego rodzaju imprezy, szkoła Pro Activ tego typu kursy robi, na początek dostaje się zestaw z pomadkami, pudrami, cieniami, a podczas kursu ma się możliwość odbycia praktyk, co na pewno pomoże w lepszym nauczeniu się technik makijażu
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...