Skocz do zawartości
Forum

Co kupić na prezent teściowej?


Morphine

Rekomendowane odpowiedzi

to może zestaw małego laboranta :P
a tak na poważnie to możesz jej kupić:
1. szal
2. ładną i elegancką parasolkę
3. Album lub książkę ulubionego autora o ile takiego ma
4. perfumy o ile wiesz jakich używa
5. voucher na wyjazd do spa

Odnośnik do komentarza

z dobrej jakości kosmetykami ( np. Bioliq ) nie powinno być problemu, gorzej jakbyś kupiła jakieś tanie lub uczulające - mogłabyś podpaść. Ogólnie może jeszcze jakiś alkohol, kobiety zazwyczaj wolą wino, ewentualnie jakąś biżuterię. W tym powinien Ci raczej mąż pomagać, w końcu zna swoją mamę :)

Odnośnik do komentarza
Gość panmarek

Znalazłem ten temat dopiero teraz :)
Ty prezent dla teściowej na pewno już wybrałeś ?!:)
Ja z żoną zastanawialiśmy się nad prezentem na gwiazdkę dla mojej mamy. Wiecie co wymyśliliśmy? Rower albo kijki do nordic walking :) Ostatecznie zdecydowaliśmy się na rower, ponieważ do prezentu dołożyło się jeszcze dwóch moich braci :) Moja mama jest jeszcze na tyle młoda, że na rowerku spokojnie może sobie śmigać :) Jak tylko zacznie się robić wiosennie zacznę ją wyciągać na krótkie wyprawy :)
Niedługo będzie miała urodziny i planujemy jej kupić taką apteczkę rowerową: http://www.centrumrowerowe.pl/akcesoria/apteczki-rowerowe/ oraz jakieś odblaski :) Będzie się czuła bezpieczniej :)

Odnośnik do komentarza
Gość kijanka77

do "PANMAREK" :
Bardzo fajne i oryginalne prezenty. Proszę pamiętać, że lepiej jest ZAPOBIEGAĆ, niż LECZYĆ.
Apteczka - OK. Ale czy nie lepiej kupić ochraniacze + kask?
Z własnego doświadczenia wiem, że jest bardzo ważny.
Pozdrowienia, papapa

Odnośnik do komentarza
Gość passadenna

Może taki zestaw filiżanek jak my swojej mamie podarowaliśmy w tym roku pod choinkę będzie dobry dla twojej teściowej? Mama sie bardzo ucieszyła, mamy podobny gust a mnie te filiżanki z Duka od razu do gustu przypadły http://dukapolska.com/porcelana-i-ceramika/filizanki/zestaw-porcelanowych-filizanek-200-ml-4-szt-duka-four-seasons-1212172.html

Odnośnik do komentarza

Wiele osób w prezencie czy to z okazji czy bez okazji obdarowuje bliskich przedmiotami, które w większości mają raczej jedynie sentymentalną wartość (jak przysłowiowe skarpety).
Jednak dla bliskich mających kłopoty ze stawami, albo chorujących np. na gościec-RZS, ŁZS, ZZSK czy zwyrodnienia bądź są w trakcie czy po przebytej kontuzji bezcennym prezentem okaże się koloid nano złota AURUMFIOL 100M.
W RZS(gościec), ŁZS, MIZS, ZZSK i przy bolących stawach oraz przy zwyrodnieniach np. haluksie
pomocne w leczeniu jest wcieranie nanocząstek złota AURUMFIOL 100M.
Chociaż nie jest to lek niemniej ma niespotykanie pozytywny wpływ przy leczeniu oraz sprawia, że działanie leków jest mniej toksyczne.
Obojętnie w jakie fazie jest choroba, bardzo skuteczne w jej leczeniu jest stosowanie tego koloidu nano złota AURUMFIOL 100M. Nano złoto wcierane w zaatakowane stawy i ich okolice poprawia ogólny ich stan.
Usuwając stan zapalny, przywracając maź stawową, poprawiając sprężystość chrząstki stawowej oraz ścięgien, a także dzięki temu, że złoto ogranicza fagocytozę t/j "zjadanie" kolagenu przez nasze makrofagi, wpływa korzystnie na gospodarkę kolagenem. Dzięki immunosupresyjnemu działaniu nano złota w koloidzie AURUMFIOL ma ono wpływ na to, że w stawach zmniejsza się a często po czasie ustaje proces autoagresji.
Podstawowe badania typu RF, CRP, antyCCP, OB itp. wyraźnie to pokazują.
Po prostu stawy przestają być 'zjadane' przez własny organizm.
Stosowanie AURUMFIOL jest bezpieczne i nie ma skutków ubocznych.
Pozytywnie też wpływa na stan skóry.
Koloid można stosować wraz z kuracją farmakologiczną, gdyż niema interakcji między nim a lekami.
Nie psuje wątroby, przewodu pokarmowego ani innych narządów, a wręcz poprawia ich stan rozchodząc się po całym organizmie nim w końcu zostanie naturalnymi drogami usunięte z ciała.
Jakie skarpetki czy inne podobne prezenty podreperują tak zdrowie ?
w końcu to to serwis abcZdrowie.

Odnośnik do komentarza
Gość MojaGazetka

Zobacz sobie aktualne promocje w naszej apce i na pewno coś znajdziesz coś, co się teściowej spodoba ❤ Kupiłabym jakiś elegancki rozpinany sweterek/ narzutkę z naturalnej wełny, może coś z biżuterii lub poduchę masującą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...