Skocz do zawartości
Forum

Jaka jest Twoja ulubiona książka?


introvertica

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam aktualnie "Gdy kochają anioły" Dariusza Kunickiego. Wrażenia bardzo pozytywne. Jestem mniej więcej w połowie. Akcja dość szybko nabrała tempa, nie nudzi się. Najgorsze są książki, gdzie przez pierwsza połowę autor robi – wprowadzenie :P A potem dopiero cokolwiek zaczyna się zawiązywać...

Odnośnik do komentarza

Nie mam chyba ulubionej, bo nie umim czytać dwa ray książki, ale zachwyciła mnie ostatnio pozycja "Steczkowscy. Miłość wbrew regule" napisana przez Agatę najstarszą córkę - tę jedyną corke księdza. Ciepła i wzruszająca opowieść o bardzo trudnej miłości, ale prawdziwej, która pokonała wszytko!

Odnośnik do komentarza

Brudna - kryminał polityczny, niezwykle poruszająca historia o odważnej kobiecie, która postanowiła pomścić śmierć swojego brata. Więcej informacji na temat książki znajdziecie na oficjalnym profilu fb https://www.facebook.com/BrudnaKryminal/?modal=admin_todo_tour widziałam także zapowiedzi na yt polecam zerknąć https://www.youtube.com/channel/UCmB3mgLjkz_ZItj97W0hMaQ?reload=9&view_as=subscriber

Odnośnik do komentarza
Gość Czytelnik

W swoim czasie czytałam poezje Miłosza Galantowicza. Nie mniej jestem pozytywie zaskoczona teraz że pisze prozę więc szukam obecnie tej książki tylko brak na necie więcej informacji o Brudna. Wiadro łez a recenzje ciekawe

Odnośnik do komentarza

Nie mam ulubionej książki, bo książek które mi się podobają jest wiele. Lubię książki podróżnicze np. Kiedy marzenia spełniają się na dachu: Ameryka Łacińska napisana przez J.Morea, lubię R.R. Martina i jego sagę Gry o tron. Ach, dużo by wymieniać ?

Odnośnik do komentarza
Gość Agata_Oxford

"Mistrz i Małgorzata".Najlepsza książka na świecie.Szkoda,że nie ma porządnej ekranizacji.Zawsze wyobrażałam sobie,ze gdyby nakrecili film to David Bowie byłby super jako Woland.Niestety już nie żyje ?

Podobał mi sie tez "cień wiatru" Carlos Ruiz Zafón'a.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...