Forum Hobby

Jaka szkoła policealna?

Sarutella

Sarutella

Hej. Nie wiem, czy to odpowiedni dział na moje pytanie, ale nie wiem, gdzie indziej mogłabym je zamieścić.

W tym roku zdałam maturę, miałam iść na studia, ale zdecydowałam się dać sobie czas i pójść w tym roku do szkoły policealnej.
Wśród wielu kierunków zainteresował mnie specjalista biomasażysta, stwierdziłam, że potem mogłabym to uzupełnić technikiem masażystą i miałabym niezły zestaw.

Mam jednak problem z wyborem szkoły prosiłabym o jakieś wasze opinie jeśli takowe macie na temat tych szkół: Gowork, Centrum Kształcenia Zacisze, Blue, Nova.
Szkoły ułożyłam od najtańszej, mianowicie 99 zł/miesiąc w Gowork. Z kolei najdroższa jest Nova - 159zł/miesiąc. Ale to już nie chodzi o tą cenę, wolę zapłacić więcej jeśli szkoła będzie dobra. Liczy się też dla mnie wachlarz umiejętności jaki mogę zdobyć. W CKZ jest na stronie jasno napisane jakich technik będę się uczyć. Niestety na reszcie stron nie i nawet telefon do sekretariatu nie pomógł mi uzyskać tych informacji.. Może ktos z Was coś wie na ten temat?

Próbowałam znaleźć jakieś opinie w internecie na temat tych szkół i są one skrajnie różne, zwłaszcza o Gowork. Pomóżcie!

102534 sarutella Kobieta, 23 lata, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Arabika

Arabika

moim zdaniem źle robisz, bo szczerze to takie szkoły niewiele dają, skoro chcesz wiązać przyszłość z masażami to idź na fizjoterapię i nie trać roku.

87742 arabika Kobieta, 33 lata, Suwałki
~Maja1000

~Maja1000

Ja jestem na biomasażu w CKZ, bardzo dobra szkoła, uczy świetna fizykteraeutka pani Żaneta, reszta nauczycieli jest też super, komunikatywni i co najważniejsze niczego nie muszę kupować, wszystko jest w szkole, prawdę powiedziawszy nawet dziewczyny po technikum zdziwione były, że są wszystkie możliwe materiały i niczego nie musimy kupować i cena też nie jest wysoka.

Asterion

Asterion

Nie wiem, czy nie jest za późno, ale odradzam Gowork, zapisałem się na kurs DTP i przez kilka miesięcy zwlekali, nim w końcu zdradzili, że jestem jedyną osobą i będę musiał czekać.

123419 asterion Mężczyzna, 41 lat, Cięgi Średnie
Sarutella

Sarutella

Hm... No szkoda, że wcześniej mi nikt nie odpisał, bo już się zapisałam do GoWork, teraz czekam na informacje czy się grupa otworzyła no i na plan zajęć.

Na fizjoterapię nie chciałabym iść, bo nie interesuje mnie to i poza tym nie mam odpowiednich przedmiotów maturalnych zdanych żeby się na taki kierunek dostać. Poza tym mam już wybrany kierunek na przyszły rok na studia.

102534 sarutella Kobieta, 23 lata, Warszawa
~Gracjan

~Gracjan

Hej, nie wiem co zrobić, w przyszłym roku muszę zdecydować sie jaką szkołę mam wybrać, czy dzienną czy zaoczną, powiedzcie mi, czym to sie różni i czy będzie to miało wpływ na późniejsze odnalezienie pracy?

~NatalkaM-I

~NatalkaM-I

~Gracjan
Hej, nie wiem co zrobić, w przyszłym roku muszę zdecydować sie jaką szkołę mam wybrać, czy dzienną czy zaoczną, powiedzcie mi, czym to sie różni i czy będzie to miało wpływ na późniejsze odnalezienie pracy?
Baaardzo wielkie. Studia dzienne mają większość ilość godzin, ale za to gwarantują podjęcie pracy w zawodzie. Zaoczna czasami a raczej bardzo często wiąże się z kosztami. Nie wiem jak to się ma na różnych kierunkach, ale w przypadku Mgr. ma to wielkie znaczenie. Później brana jest właśnie ilość godzin z praktyk ( np. fizjoterapia) Dlatego dzienne są takie ważne.