Skocz do zawartości
Forum

Kot na prezent dla siostry


Gość Amelia232

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amelia232

Doradźcie czy warto kupować ziwerzaka na prezent? Na taki pomysł wpadłam dlatego że moja siostra marzy o kocie. Niestety sama nie może go kupic ( chce rasowego) a mi nadarzyła się taka okazja. Niedługo ma urodziny i pomyślałam że w ramach prezentu dostała by wymarzonego kota

Odnośnik do komentarza
Gość Lawendowa

Uważam że to kiepski pomysł, zwierze to nie rzecz, którą można podarowac. Lepiej jesli siostra chce to niech sama się tym zainterssuje, możesz się jej zapytać czy chce. tak w ciemno bym nie dawała jej kota

Odnośnik do komentarza

jeśli ona bardzo tego cche to czemu nie, ale nie jestem zwolenniczką kupowania zwierząt na prezent. Bo najpierw jest radość a potem kłopot który najczęściej jest wyrzucany gdy tylko nadarzy się taka okazja... tak jest po każdych świętach

Odnośnik do komentarza

wiecie co, przemyślałam ten temat i tak sobie myślę... jeżeli to ze względów finansowych siostra nie może sobie kupić kota, tym bardziej rasowego, to obawiałabym się trochę, że nie podoła finansowo go utrzymać. No bo do weterynarza trzeba jechać, jeść byle co się mu nie da.. przynajmniej ja tak mysle. Oczywiscie, jesli to taki powod.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ona bardzo go chce, to nie chce mi się wierzyć, żeby go potem wyrzuciła.

austeria
jeżeli to ze względów finansowych siostra nie może sobie kupić kota, tym bardziej rasowego, to obawiałabym się trochę, że nie podoła finansowo go utrzymać. No bo do weterynarza trzeba jechać, jeść byle co się mu nie da.. przynajmniej ja tak mysle. Oczywiscie, jesli to taki powod.

To może można by ją jakoś sprytnie zagadnąć w temacie, podpytać, jakby ona sobie to ewentualnie wyobrażała?

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka94

Ja również, nawet jak ktoś mówi, że by chciał. Ewentualnie jasno przedstawiłabym sytuację, że chciałabym dać zwierzaka i czy jest na to na pewno gotowa i czy na pewno chce. Niespodzianki bym nie zrobiła.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad odpowiednimi zabawkami dla kota. Co sądzicie o tym sklepie zoologicznym internetowym https://hubun.pl/? Wędka to wśród zabawek dla kota absolutna podstawa. Lubiana przez większość kotów. Świetnie nadaje się do symulacji polowania na zdobycz jest też rodzajem zabawki, która umacnia więź kota z opiekunem. Dzięki temu, że Ty nią „sterujesz”, jest nieprzewidywalna, podobnie jak potencjalna zdobycz podczas prawdziwego polowania. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś chce zaadoptować zwierzę i jest co do tego zdecydowany, to można zaryzykować, ale absolutnie nie powinna to być niespodzianka, zwierzę to duże zobowiązanie i odpowiedzialność, do którego trzeba się dobrze przygotować i na nie nastawić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...