Forum Gry i zabawy

Za co kochacie lata 90?

~Mala__Mi

~Mala__Mi

Hej widze że większośc osób jest z podobnego rocznika. Wiec mam pytanie za co kochacie lata 90??? Ja osobiście za Przyjaciół, polonię1 na której leciało anime np kapitan Dajmos ( moja pierwsza miłość) za ciepłe lody, drużynę A, andruty i wiele innych rzeczy a wy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Pikaczu

Pikaczu

za muzykę, za gumę do żucia kaczor donald i turbo,

--

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

85904 pikaczu Kobieta, 31 lat, Koszalin
Mexi

Mexi

Jak byłem mały był wtedy program minimax na którym były ciekawe bajki.Teraz już tego nie ma.

90322 mexi Mężczyzna, 22 lata, Zaświaty
Komercha

Komercha

Za oranżadę pytsia, za lody bambino, za kalejdoskop ( taka rorua ze zmieniającymi się wzorkami w środku co sie patrzyło w nią pod słońce)

85875 komercha Kobieta, 36 lat, Białystok
~Irminka000

~Irminka000

za ciepłe lody, za bajki Disneya, za 5 10 15, za puszka okruszka i majkę jeżowską :D

~mailer01

~mailer01

Za kreskówkę o batmanie, która leciała na tvp2 o 15, lody wodne i mistrzostwa świata w piłce nożnej z 98 :D

~Nefrete

~Nefrete

za gumy donald, za orenżadę w takich rurkach, za picie w woreczkach

Krzysztof.W

Krzysztof.W

Pamiętam z pewexu katanę montany z wielkim orłem na plecach byłem bardzo smutny że z niej wyrosłem, nie jestem tylko pewny czy łapie się ona na lata 90te, za orenżadę z wózka i groszki w czekoladzie, z gum turbo zbierałem naklejki samochodów.

88823 krzysztof-w Mężczyzna, 38 lat, Poza zasiegiem
Igraszka

Igraszka

ja niewiele pamiętam ale w mojej szkole można było kupić picie w woreczku i do tego słomka była :)

--

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

87105 igraszka Kobieta, 28 lat, gdzieś za tęczą
Agnieszka N.

Agnieszka N.

Ja za muzykę, za modę, za McGyvera, za gumy balonowe z naklejką kaczora Donalda, za Czarodziejke z Księżyca, za dobranocki z Muminkami, za bajki Disneya na VHS, za młodzież i atmosfere na dyskotekach wiejskich, za lizaki z tatuażem Spice girls, za Disco Relax, za zabawki Happy Meal, za wyprawy z kumplem w nieznane miejsca, za kablówke, za Kelly Family, za Herkulesa i Xene wojowniczą księżniczke, za koło fortuny, za Drużyne A, za pegazusa, za telenowele na TVN i Polsacie, za Z archiwum X, za Ostry dyżur, za Pokemony, za Tamagotchi, za gameboya, za Mortal Kombata i za Matrixa.

--

Zawsze pod góre :/

122897 agnieszka-n Kobieta, 29 lat, Kraków
~squadii

~squadii

Za gumę Donald
Za magnetofon dwukasetowy
Za spódnicę "lambadówkę"
Za pierwsze miłości i przyjaznie zawierane podczas wspinaczki drzewnej :)
Za najajnieszy okres w moim życiu.