Forum Gry i zabawy

Gry planszowe

kwiatuszek2

kwiatuszek2

Znacie jakieś gry planszowe godne polecenia, przy których można się naprawdę świetie bawić i może wciągnąć? Dla dwojga, do towarzystwa.

88352 kwiatuszek2 Kobieta, 28 lat, Katowice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Mexi

Mexi

mi przychodzi do głowy chińczyk warcaby i szachy.

90322 mexi Mężczyzna, 22 lata, Zaświaty
kwiatuszek2

kwiatuszek2

Nie, to jest nudne i znane. Może ktoś z Was jakiś czas temu kupił jakąś fajną grę..

~Mala__Mi

~Mala__Mi

Ech trafiłaś w moje upodobania: D
1. Abadon - gra dla dwojga, polegająca na przepychaniu kulek ( coś jak szachy, warcaby)
2. Osadnicy - gra dla chyba 5 osób może sześciu, budujesz osadę, drogi i zwiększasz swoje terytorium
3. Gra o Tron - super gra, taktyczna i strategiczna, gra się w nią mega długo, może grać 6 osób.
4. Jenga - stawia się wieżę z takich klocków potem jedną ręką się je wyciąga tak by nie zburzyć wierzy
6. Stary dobry monopol
Jak sobie przypomnę to Ci napiszę później. A lubisz jakiś konkretny typ gier? Strategia, bardziej takie smieszne, do pomyslenia?

~Mala__Mi

~Mala__Mi

jeszcze, przypomniałam sobie
Cytadela
One upon time - losujesz karty i opowiadasz do nich historie
Kolejka

kwiatuszek2

kwiatuszek2

~Mala__Mi
Ech trafiłaś w moje upodobania: D
1. Abadon - gra dla dwojga, polegająca na przepychaniu kulek ( coś jak szachy, warcaby)
2. Osadnicy - gra dla chyba 5 osób może sześciu, budujesz osadę, drogi i zwiększasz swoje terytorium
3. Gra o Tron - super gra, taktyczna i strategiczna, gra się w nią mega długo, może grać 6 osób.
4. Jenga - stawia się wieżę z takich klocków potem jedną ręką się je wyciąga tak by nie zburzyć wierzy
6. Stary dobry monopol
Jak sobie przypomnę to Ci napiszę później. A lubisz jakiś konkretny typ gier? Strategia, bardziej takie smieszne, do pomyslenia?

Obojętne, ale najlepiej śmieszne, do pomyślenia :)

~Mala__MI

~Mala__MI

to tak jak pisałam Gra o tron jest mocno do myślenia.
Osadnicy - to tak i do pomyślenia i do smiechu
Cytadela - do pomyslenia
Once upon time - śmieszna
Kolejka - śmiesza i do myslenia.
Jedga - zrecznościowa
abadon do myślenia

austeria

austeria

mogę polecić dwie gry, nie do końca planszowe, ale są świetne:
-małpki
- skaczące zabki

15475 austeria Kobieta, 15 lat, Gliwice