Skocz do zawartości
Forum

Powymieniajmy się piosenkami!


Rekomendowane odpowiedzi

Drogą dedukcji wpisując Ace of Base vs L. Gaga w takim zaczarowanym miejscu jak chociażby google powinnaś uzyskać pierwsze wyniki, na cóż trudne prawda? Nie wiem czy jest sens pisać dalej czy mój poziom nie jest za wysoki jak na Ciebie, skoro zwiesz to napinaniem z mojej strony. W woli ścisłości dążyłem tylko jedynie, do tego by ci udowodnić że wielu kwestiach zawierasz głos, nie mając nawet znajomości odniesienia do podstaw, tak jak podałem ten przykład z babkami piasku, gdzie chodziło o zastanowienie czasem nad tym z czego to się wywodzi, tam była za słaba wilgotność piasku, tutaj twoja nie znajomość utworów muzycznych, no ale cóż pewnych rzeczy się nie przeskoczy, jeśli nawet się niestara zrozumieć. Ja naprawdę nie chce być taki jak ten pan w koszuli powyżej,na takim poziomie, więc jeśli masz ochotę na wymianę zdań, to chociaż przedstawiaj jakiś poziom danej dyskusji i się przygotuj do niej.

Odnośnik do komentarza

No nie, naprawdę o to Ci chodziło? HAHAHAHA, rzeczywiście, wprost uderzające podobieństwo:D Chyba tylko w tym, że w obu piosenkach na początku refrenu jest "Don't", oraz jedno zejście o pół tonu:) I na co było się wywyższać, pluć jadem, i jeszcze jakieś niestworzone rzeczy na mój temat wymyślać? Znalazł się wielki znawca muzyki rozywkowej.
PS. Jak taki mądry jesteś, to powinieneś wiedzieć, że nie mówi się "W woli ścisłości", tylko "Gwoli ścisłoścci", oraz, że nie mówi się "Zawierasz głos", lecz "Zabierasz głos".:)))

Odnośnik do komentarza

Dowiodłem tylko i wyłącznie, że się wypowiadasz nawet tam gdzie nie masz pojęcia,o co właściwie chodzi, dla mnie to jest tytułem braku mądrości, nie wszystko uchwycisz aparatem, czy załatwisz rozwodem, współczuje takiego podejścia do życia, gdzie nie masz racji a mieszasz i nie potrafisz się nawet przyznać gdy nie masz racji. Co do ortografii, gdybyś się wykazywała na tym polu... mi po prostu byłby wstyd dawać taki przykład, niekiedy pismo wynika z czegoś innego , nie wiesz ( nie chcesz wiedzieć ) z czego to wynika, szkoda mego czasu na ciebie, więc na koniec z pozdrowieniami...z twego poziomu :)))

Odnośnik do komentarza

Krzysztof.W
Dowiodłem tylko i wyłącznie, że się wypowiadasz nawet tam gdzie nie masz pojęcia

Ciekawe, w jaki sposób? Rozsiewając jakieś bezsensowne plotki na temat piosenek? Weź mnie nie rozśmieszaj.

Krzysztof W.
nie wszystko uchwycisz aparatem, czy załatwisz rozwodem

Matko święta... Wiem, ale po jakiego grzyba to piszesz, i to w wątku:" Powymieniajmy się piosenkami"?

Krzysztof W.
współczuje takiego podejścia do życia, gdzie nie masz racji a mieszasz

Tak? Ciekawe gdzie? Może tam, gdzie Ty NA PEWNO masz rację? A może znasz jakies obiektywne kryterium sprawdzające, kto ma rację, o którego istnieniu tylko Ty wiesz?

Krzysztof W.
i nie potrafisz się nawet przyznać gdy nie masz racji

Hahaha, jasne, kolejna rewelacja... Od razu widać, że nic o mnie nie wiesz, a wypowiadasz się na temat mojej osoby, jak jakiś wielki znawca.
Skoro więc tak szkoda Ci Twojego cennego czasu, to po co prawisz mi kazania, skoro guzik o mnie wiesz? I to jeszcze w wątku, który w ogóle nie jest do tego przeznaczony?

Odnośnik do komentarza

Franca-,,Ciekawe, w jaki sposób? Rozsiewając jakieś bezsensowne plotki na temat piosenek? Weź mnie nie rozśmieszaj.''

Dowiodłem to na samym początku, cofnij się przeczytaj dwa razy jak musisz, tym razem poproszę ze zrozumieniem,gdyby nie Mała Mi dalej byś się drapała w głowę o co chodzi...

Franca-,,Matko święta... Wiem, ale po jakiego grzyba to piszesz, i to w wątku:" Powymieniajmy się piosenkami"?"

Właśnie ciekawy jestem o jakim grzybie myślisz bądź spożywasz, że świętych wzywasz na forum.

Franca-,,Tak? Ciekawe gdzie? Może tam, gdzie Ty NA PEWNO masz rację? A może znasz jakies obiektywne kryterium sprawdzające, kto ma rację, o którego istnieniu tylko Ty wiesz?

Kryterium mogło by być innych opinia i opisania twego nie przygotowania, do opinii na temat artystki o której niezbyt wiele wiedziałaś, błądząc po swojemu.

Franca-,,Hahaha, jasne, kolejna rewelacja... Od razu widać, że nic o mnie nie wiesz, a wypowiadasz się na temat mojej osoby, jak jakiś wielki znawca.
Skoro więc tak szkoda Ci Twojego cennego czasu, to po co prawisz mi kazania, skoro guzik o mnie wiesz? I to jeszcze w wątku, który w ogóle nie jest do tego przeznaczony?

Tak i tu jest sedno sprawy, w sumie dość często nikt nic o tobie nie wie, lecz dość często o tym się czyta na forum, taka wyuczona przez ciebie formułka pisana innym, ciekawe...hmm
Co do przeznaczenia, nie wiem czy nie zauważyłaś, lecz ja coś staram się wrzucić do wątku muzycznego, bo Ty tylko się pienisz.

Odnośnik do komentarza

Krzysztof.W
Dowiodłem to na samym początku, cofnij się przeczytaj dwa razy jak musisz, tym razem poproszę ze zrozumieniem,gdyby nie Mała Mi dalej byś się drapała w głowę o co chodzi...

Akurat, właśnie jest zupełnie inaczej, niz myślisz. O tamtych śmiesznych zarzutach związanych z "Don't Turn Around" wiedziałam juz dużo wcześniej. Jednak, skoro z taką pewnością wypowiedziałeś sie na temat rzekomego "powielenia", to myslałam, że masz na mysli cos znacznie bardziej przekonującego. Ale jak widać, przeliczyłam się.

Krzysztof.W
Właśnie ciekawy jestem o jakim grzybie myślisz bądź spożywasz, że świętych wzywasz na forum.

I to ma być odpowiedź na moje pytanie? Dobrze, skoro nie odpowiadała Ci jego forma, to moze zapytam inaczej: Dlaczego piszesz: "Nie wszystko uchwycisz aparatem, czy załatwisz rozwodem", skoro po pierwsze, jest to oczywiste, a po drugie, to nie ma nic wspólnego z wątkiem: "Powymieniajmy się piosenkami"?

Krzysztof.W
Kryterium mogło by być innych opinia

Rzeczywiście, fajne kryterium:DDD Jeśli Ty lubisz konformizm i dopasowywanie zdania na jakis temat do tego, co ktos inny akurat mówi, to Twój wybór. Ale mnie do tego nie zachęcaj, dziękuję bardzo. Zresztą, różni ludzie sądzą różne rzeczy, wiec gdybym dostosowywała swoje zdanie do tego, co myśli każdy z nich, w końcu doszłabym do sprzeczności.

Krzysztof.W
Tak i tu jest sedno sprawy, w sumie dość często nikt nic o tobie nie wie

Co? Po pierwsze, nie dość często, tylko dwa razy sie to zdrarzyło do tej pory(a jestem tu od około 10 miesięcy) , a po drugie, nie nikt, bo do tej pory takie uwagi z mojej strony dotyczyły tylko jednej osoby.

Krzysztof.W
taka wyuczona przez ciebie formułka pisana innym, ciekawe...

I nie jest to zadna wyuczona formułka, chociażby w ostatnim poście tutaj to uzasadniałam.

Krzysztof.W
Co do przeznaczenia, nie wiem czy nie zauważyłaś, lecz ja coś staram się wrzucić do wątku muzycznego, bo Ty tylko się pienisz.

Ja się pienię? No sorry, ale to Ty mnie objeżdżasz, mówisz mi, co powinnam, a co nie powinnam, zarzucasz mi brak dojrzałości, i chyba ogólnie brak jakiejkolwiek kondycji moralnej, skoro walisz takimi tekstami, jak "Współczuję ci takiego podejścia do życia". Więc, jesli już, to raczej Ty się pienisz. Czy ja Ci stawiam takie zarzuty? Czy ja Cie objezdżam w taki sposób? Czy mówię Ci, co powinieneś robić? Czy prawię Ci morały? Nie. Ale mam prawo przynajmniej sie bronić, gdy z Twojej strony spotyka mnie takie traktowanie, wiec nie nazywaj tego piekleniem się. A wrzucanie przez Ciebie kolejnych piosenek nie tłumaczy takiego zachowania.

Odnośnik do komentarza

Pienisz, a nie pieklisz, to jest różnica, jak już się wypowiadasz tak bardzo dokładnie, to bardziej się przyłóż...
Konformizm bahahah bez komentarza, choć na samym końcu przyznaje rację, mógłbym przystopować, nie warto z tobą dyskutować, gdyż ta wymiana zdań, dawno przestała mieć jakikolwiek sens i można byłoby ciągnąć, w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Gość Mala__MI

Krzysiu coś Ty sie tak Francy czepił. Przecież to nie jest jakaś wielka sprawa. To posądzenie było dawno temu i dość szybko ucichło więc nie wszyscy o nim słyszeli. Ja się muzyką ogólnie interesuje więc staram się byc na bieżąco, mniej więcej.
Muzyka powinna łaczyć nie dzielić. :D

Odnośnik do komentarza

~Mala__MI uwielbiam te utwory :). Jest jeszcze wiele innych, ale te towarzyszą mi już kilka dobrych lat i za każdym razem wywołują silne emocje.Wystarczy założyć słuchawki na uszy i odpływam... Nie mają słów a tak wiele pokazują ;).
Lubię większość utworów Clint Mansell, słucham również Eluveitie i wiele innych ;)

&feature=endscreen

Ważne aby muzyka dawała ukojenie, pobudzenie i radość.Moim zdaniem każdy może ją interpretować na swój sposób...

Ile może być krzyku w milczeniu?

Odnośnik do komentarza
Gość Mala__MI

Widzę że mamy podobny gust muzyczny :)
Dżem uwielbiam ale tylko z Ryśkiem ( jedną z moich ulubionych piosenek jest Ballada o dziwnym malarzu), Hey i Edyta Bartosiewicz - uwielbiam i niedługo idę na koncert tej pierwszej.
Z Polskich jeszcze lubię My Riot i stare utwory Sweet Noise szczególnie ich kawałek z Jopek Dzisiaj mnie kochasz.

Odnośnik do komentarza

~Mala__MI
Krzysiu coś Ty sie tak Francy czepił. Przecież to nie jest jakaś wielka sprawa.

Dzięki, Mała_Mi... Chociaż, tak jak już pisałam, też słyszałam wcześniej o tym zarzucie. Jednak był on na tyle niedorzeczny, że miałam nadzieję, że jemu o coś bardziej przekonującego chodziło... No nic, może coś jeszcze wrzucę, choć raczej nie będzie pasowało do poprzednich piosenek:)

Odnośnik do komentarza
Gość Mala__MI

Żartujesz to był hicior na moim bodajże pierwszych koloniach na które pojechałam :D
W sumie potem posądzony o obrazoburcze potraktowanie muzyki regionanej :D
Ech ale co to był za szał. Każdy to tańczył.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...