Forum Gry i zabawy

Powymieniajmy się piosenkami!

kwiatuszek2

kwiatuszek2

No więc tak podawajcie ciekawe tytuły piosenek spokojnych, pop, może być techno, wiecie wszytsko i nic. Może ja zacznę pierwsza- pewnie połowa ją zna. Piosenka do refleksji, bardzo spokojna, czasem wręcz dołująca :
Apocolyptica (Metallica on cello) -- Nothing Else Matters

88352 kwiatuszek2 Kobieta, 28 lat, Katowice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Krzysztof.W

Krzysztof.W

image

Im głośniej tym lepiej. Taki kotlet odgrzewany, nie wiem czemu miło kojarzy z pobudzeniem lokatorów, na pewno również reklamówek taśm...nagrań, radia, dj. początków.

88823 krzysztof-w Mężczyzna, 38 lat, Poza zasiegiem
Rulu

Rulu

Eh... em... nie wiem czy mogę coś napisać bo widzę, że wątek od dłuższego czasu nieaktywny ale ja np. lubię klimaty indie, alternatywna i folk, tak głównie :). Nie będę tutaj śmiecić, wstawię jedną piosenkę mojego idola i chyba na ten czas starczy :P.

image

... ale jest też moja druga strona, która głównie to lubi nightcore, nightstep, anime OP/ED, Vocaloid, Utau, Cevio, utaite, czasem K-music i J-music itp., takie bardziej klimaty otaku :). Co za tym idzie mam też swoją idolkę, która jest Vocaloidem, ale taka muzyka to już raczej mało komu się podoba xD. Wstawię jednak piosenkę Gumi głównie od tak, żeby inni wiedzieli, że istnieje coś takiego, taka nowość dla wielu ludzi :).

image

--

Nigdy nie jesteś sam.

160751 rulu Kobieta, 22 lata, Lubuskie
P. Kwiatkowski

P. Kwiatkowski

Bardzo dobry kawałek, często go słucham, lubię wtedy podkręcić głośniki !

--

www.przemyslawkwiatkowski.pl

bliżej zdrowia, bliżej emocji, bliżej natury

190778 p-kwiatkowski Mężczyzna, 32 lata, Poznań
~ahmedkassem

~ahmedkassem

Wydawane przez nas certyfikaty IELTS / Toefl są legalne i weryfikowalne oraz ważne przez dwa lata. Nasze certyfikaty IELTS / Toefl służą do przetwarzania migracji, a także do uzyskania stałego pobytu.
EMAIL ... ielts.toefl.certificates@gmail.com
ADRES SKYPE ..... (ielts.toefl.certificates)