Forum Gry i zabawy

Jak spędzić wakacje w miasteczku| Poradnik

michelle1234

michelle1234

Jak zapewne wiecie w małych miasteczkach atrakcji jest naprawdę mało. Jeśli nie wyjeżdżacie na wakacje i przychodzi wam spędzić dwa miesiące w ‘’dziurze’’ zobaczcie co kreatywnego możecie zrobić, żeby sprowadzić nudę do minimum. Chłopaki pójdą i przegrają cały dzień w ‘’gałę’’,ale co z nami? Macie drobne wskazówki:
1. Nocowanie- zaproś koleżankę na noc i bawcie się świetnie od wieczoru aż po świt !
2. Obóz- wspaniałym pomysłem wydaje się też obóz. Zobaczysz nowe miejsca i nawiążesz nowe znajomości.
3. Podszkol język obcy – wakacje to wspaniały czas, by zacząć uczyć się języka obecnego. Nie musi to być angielski, czy niemiecki, który macie w szkole. Możecie uczyć się np. każdego dnia 1 słówka po japońsku. Po miesiącu będziecie umieli już 30 słówek.
4. Pozwiedzaj – wydaje Ci się ,ze mieszkasz w małym miasteczku i nie masz możliwości zwiedzania? Nic bardziej mylnego ! Możesz iść w miejsca, w których nigdy nie byłeś. Zaproś na taką’ ’wycieczkę’’ koleżankę lub przyjaciółkę.
5. Sesja zdjęciowa- każda z nas choć przez jeden dzień pragnęła poczuć się jak gwiazda. Udaj się z koleżanką gdzieś za miasto i zróbcie sobie wspólnie sesje zdjęciową w różnych miejscach. Po odpowiedniej obróbce możecie wrzucić je na Facebooka, Instagrama czy Snapchata.
6. Domowe spa- kremy, olejki, balsamy, szampony ! Zaszalej i zrelaksuj się
7. Kino domowe- nie potrzebujesz nawet specjalnego sprzętu! Kup popcorn i obejrzyj fajny film. Tutaj masz najlepsze, wakacyjne hity.
The Ring (horror) - https://www.cda.pl/video/91372a9
Legalne Blondynki (młodzieżowy, komedia) - https://www.cda.pl/video/2379179c
40 dni i 40 nocy ( romantyczny) - https://www.cda.pl/video/23311017
8. Weganka przez tydzień- wyzwanie? Proszę bardzo! Spróbuj być weganką przez tydzień. Przestrzegaj dokładnie wszystkich zasad znajdziesz je tu : https://smaker.pl/newsy-co-tak-naprawde-jedza-weganie,1897946,a,.html
9. Nowy styl, nowa ja – poszperaj w szafie i przerób stare ubrania na hity sezonu. Ten filmik jest bardzo przydatny :

image


10. Nauka shuffle dance- nigdy nie miałaś czasu? Nie chciało Ci się? Teraz jest na to idealny moment. Naucz się chociaż 3 kroków. To niezła zabawa. Jeśli już umiesz to naucz się innych bardziej skomplikowanych. Trening czyni mistrza.
206867 michelle1234 Kobieta, 20 lat, Rawicz

Odpowiedzi znajdują się poniżej