Forum Gry i zabawy

Stosunek przerywany a ciąża

~a...m

~a...m

Przed okresem odbyłam z partnerem stosunek przerywany ,parę dni po powinnam dostać okres i tak było, lecz w pierwszy i drugi dzień zauważyłam tylko śladową ilość na papierze ,w trzeci dzień był już niby normalnie lecz wieczorem straszne jednorazowe miałam krwawienie ,po tym okres już był normalny,zawsze w podobnym czasie ,zawsze 7 dni i zawsze drugi dzień najbardziej obfity,czy to prawda że przy stosunku dochodzi do tzw.zbyt słabego zapłodnienia i to było wczesne poronienie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~festre3

~festre3

naMobilnychPrzegladarkachFirefox,Kiwi,lubYandexBrowserWithProtect, opartych o Chromium, mozna

~hfftf54

~hfftf54

naMobilnychPrzegladarkachFirefox,Kiwi,lubYandexBrowserWithProtect, opartych o Chromium, moznaInstalowac

~setweeew3

~setweeew3

naMobilnychPrzegladarkachFirefox,Kiwi,lubYandexBrowserWithProtect, opartych o Chromium, moznaInstalowac darmowe

~niygt5t4

~niygt5t4

naMobilnychPrzegladarkachFirefox,Kiwi,lubYandexBrowserWithProtect, opartych o Chromium, moznaInstalowac darmoweDodatkiRozszerzenia

~Do Autorki

~Do Autorki

bredzisz jak dziecko!!!! 11 dni przed okresem, to dni niepłodne, ale jeżeli jesteś krową 120kg, to mogła nastąpić owulacja nadprogramowa, i ciąża wtedy możliwa.
Najprawdopodobniej zbyt agresywnym seksem, czyli zbyt silnymi dobijaniem penisem do macicy, zostało przyśpieszone krwawienie, a może i poronienie!!!
Stosunek przerywany, to nie antykoncepcja, to rozregulowanie organizmu, prowadzące do nerwic seksualnych, i niechcianej ciąży, gdyż mężczyzna nie czuje uronienia kropli spermy, w której może być kilka tysięcy plemników.

~setweeew3

~setweeew3

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 29-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.