Forum Gry i zabawy

Dlaczego warto bawić się klockami?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ruda_marchew

ruda_marchew

Stare legosy były super. Mogłam się bawić nimi godzinami. Najczęściej układałam z nich helikopter z Airwolfa :D Nadal gdzieś w piwnicy stoi całe pudło i czeka na moje pociechy.

143208 ruda-marchew Kobieta, 33 lata, Warszawa
mirelex

mirelex

Myślę, że zabawa klockami może pomóc w rozwoju twórczego myślenia u dziecka :)

144457 mirelex Kobieta, 30 lat, Poznań
Blondbonita

Blondbonita

Klocki to fajna zabawa, lubię dziewczynkom dawać bardziej matematyczne zabawki a nie tylko lalki :) Kobiety mają w ogóle lepszy zmysł przestrzenny w 3d.

183343 blondbonita Kobieta, 29 lat, Warszawa
Domx10

Domx10

Rozwój kreatywności i wyobraźnie, a także nieszablonowego myślenia. Kształtowanie cennych umiejętności u dziecka, wyostrzenie pewnych zmysłów. Tak naprawdę zabawa klockami ma całe mnóstwo ważnych zastosowań i na pewno lepsze to dla małego dziecka, aniżeli przesiadywanie całodniowe przed tv, lub - co gorsza- z tabletem w ręku :)

187309 domx10 Mężczyzna, 24 lata, Kraków
WalutowyInwestor

WalutowyInwestor

Myślę, że klocki dobrze rozwijają kreatywność oraz umiejętność logicznego myślenia. Kto wie, może jeszcze kiedyś z takiego dziecka wyrośnie architekt ;)

188545 walutowyinwestor Mężczyzna, 41 lat, Warszawa
głowonóg

głowonóg

Z tego co pamiętam to uwielbiałam bawić się klockami i mój synek także to robi. W domu mamy mnóstwo klocków i tych dużych i tych małych. Szkoda,że nasza córeczka nie chce się bawić klockami razem z nami. Ona jest na etapie zabawy z lalkami i różnymi akcesoriami. A właśnie kupowaliście może na https://www.ceneo.pl/Akcesoria_dla_lalek/Rodzaj:Lozeczka.htm take łóżeczko dla lalek? Bo moja córcia marzy o takim, tylko zastanawiam się czy są one w miarę wytrzymałe

214198 glowonog Kobieta, 31 lat, Szkocja