Skocz do zawartości
Forum

Upławy podczas antykoncepcji hormonalnej


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

od ostatniego wspolzycia bez zabezpieczenia biore tabletki antykoncepcyjne bralam je wczesniej i nigdy nie dzialaly na mnie negatywnie pod zadnym wzgledem. bralam je na okraglo gdy mialam dostac okres , dlatego okresu poprzedniego nie mialam. teraz zostalomi kilka tabletek. po skonczeniu terazniejszego ( 2 ) opakowania mialam zrobic przerwe na okres ale od kilki dni mam dziwne uplawy i sluz. na poczatku byl jasny w dosc malych ilosciach towarzyszylo tez delikatne swedzenie, pozniej swedzenie ustalo , od wczoraj pojawilo mi sie jasno rozowe plamienie ze skrzepami... warto wspomniec ze znacznie urosly mi piersi przez ostatnie tygodnie ale nie odczuwam zadnego bólu ani innych odczuc. jestem strasznie senna, spie kilka godzin po poludniu i cala noc. mam takze straszne wahania temperatury oraz nastroju, caly czas zbiera mi sie na placz.. nawet nie wiem dlaczego, nie mam powodu do placzu , nie mam zadnych problemow teraz ani nic co by moglo mnie tak dreczyc. co sie dzieje?

Odnośnik do komentarza

Witam. Takie zmiany mogą być przyczyną zbliżającej się miesiączki, ciąży lub być kosnekwencją brania tabletek antykoncepcyjnych. Nie precyzowałaś do końca swoich objawów. A najlepiej udaj się z tym do lekarza ogólnego, skoro masz "obawy"!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...