Skocz do zawartości
Forum

Bardzo długa miesiączka u nastolatki


Gość Basia34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie Moja córka ma 14 lat od 32 dni miesiaczkuje byłam z nia u ginekologa gdy okres trwał 8 dni powiedział że to normalne wypisał tabletki exclacum nie wiem czy tak się pisze i powiedział ze jak się nie zmniejszy to do szpitala córka wzieła okres sie zmniejszył ale ciagle był po paru dniach pojechałam na pogotowie pani dr powiedziała ze to normalne córce szaleja hormony kazała wykupic ziołowe leki i zelazo wykupiłam i nic okres był zawiopzłam ja na oddział ginekologiczny była 3 dni badania porobione niby wszystko ok okres prawie ustał na 2 dni i przed wczoraj znów sie pojawił prosze powiedzcie co to moze oznaczać czy mam zmienic ginekologa i szpital zaczzynam sie martwić

Odnośnik do komentarza

Witam otóz wczoraj byłam z córką u ginekologa kazał podawac HEMOLIGEN 4*2 Ttabletki no i oczywiscie 2 razy dziennie zelazo jak okres sie nie zmniejszy to mam jutro podac EXACYL 3*1 tab i tyle sie dowiedziałam Niewiem poczekam podam jeszcze jutro jak nie pomoze teraz zabiore ja do szpitala do kielc wczesniej była w skarżysku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...