Skocz do zawartości
Forum

Luteina a tycie


Gość Madam Tise

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaś po luteinie przytyłam 15 kg. Zdecydowanie nie polecam. Smak luteiny jest paskudny, a do tego powoduje nieprzyjmne skutki uboczne - plamienia, brązowe, nieładnie pachnące upławy, infekcje dróg rodnych. Lepiej już brać tabletki antykoncepcyjne, które w taki sam sposób zadziałają na Twój organizm, a dodatkowo ochornią przed ciążą. Miałam taki sam problem jak Ty. Miesiączka co 2, 3 miesiące. Pani doktor przepisała mi luteinę. Brałam ją przez pół roku. W trakcie przyjmowania byłam na regularnych wizytach ginekologicznych u tejże pani ginekolog, która mówiła, że to normalne oraz, że mam nadal przyjmować lek. Zniechęcona skutkami ubocznymi odstawiłam luteinę. Znów nieregularnie miesiączkowałam. Jednak po roku wszystko zaczęło się regulować samo. Mam miesiączki z reguły co 35 dni, czasem zdaża się po 29 dniach czasem po 45 (co staje się czasami niepokojące, ze względu na możliwość pojawienia się ciąży). Będąc na badaniu ginekologicznym, już u innego ginekologa, pozytywnie odebrano moją decyzję o odstawieniu luteiny. Organizm sam sobie uregulował funkcjonowanie. Cytologia i inne badania są pozytywne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...