Forum Ginekologia

Brak okresu i biała, gęsta, grudkowata wydzielina z pochwy

~jolka321

~jolka321

Witam.
Mam 17 lat. Miesiączka spóźnia mi się 6 dni. Kilka miesięcy temu zauważyłam dziwne narośle na wargach sromowych mniejszych. Bardzo piekło i bolało podczas jak i po stosunku. Problem powrócił lecz razem z spóźniającą się miesiączką. Mianowicie- pojawiła się gęsta, biała, grudkowata wydzielina śluzowa. Bardzo się stresuję ponieważ bardzo możliwe że mogłam zajść w ciąże przez preejakulat. Dla pewności zrobiłam test- negatywny. Czy spóźniająca się miesiączka może być spowodowana przez jakieś zakażenie pochwy? Dodaję zdjęcie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

• th_spozniajacy-sie-okres-wydzielina-sluzowa-gesta-i-grudkowata_1093.jpg
  • th_spozniajacy-sie-okres-wydzielina-sluzowa-gesta-i-grudkowata_1094.jpg

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kiarina

~Kiarina

Wygląda to na grzybicę, dodatkowo wargi są podrażnione. Zacznij od dziś zakładać na noc invag, mi zawsze szybko przynosi ulgę przy infekcjach intymnych i koniecznie wybierz się do ginekologa, który przepisze właściwe leki przeciwgrzybiczne. Po zakończeniu leczenia zrób wymaz z pochwy w celu potwierdzenia jego skuteczności

~jolka321

~jolka321

Bardzo dziękuję za odpowiedz. A co z spóźniającym się okresem? Czy grzybica może mieć wpływ na brak miesiączki?

Halszkaa

Halszkaa

tak może, idź do ginekologa i się przebadaj. Pewnie dostaniesz jakieś globulki dopochwowe.

85290 halszkaa Kobieta, 33 lata, Hrubieszów
~jolka321

~jolka321

Witam.
Niestety od tygodnia spóźnia mi się miesiączka. Dwa tygodnie temu doszło do stosunku bez zabezpieczenia, lecz był on zaledwie przez kilka minut i nie wyglądał tak samo jak zawsze. Był powolny i nie doszło do wytrysku. Dużo czytałam na temat preejakulatu.. Czy na prawdę może zapłodnić?? Od kilku dni swędzą mnie wargi sromowe mniejsze oraz piecze pochwa ( problem już kiedyś wystąpił lecz przestało piec i swędzieć po jakimś czasie- dodam że pojawiał często po stosunku) oraz zauważyłam dziwną białą grudkowatą wydzielinę. Czy taki rodzaj śluzu może być oznaką ciąży? Dodam, że zrobiłam test ciążowy po upływie 12 dni od owej możliwości zaplodnienia czyli 25.09(negatywny)

• th_pomocy-biala-grudkowata-wydzielina-z-pochwy_1098.jpg
  • th_pomocy-biala-grudkowata-wydzielina-z-pochwy_1099.jpg
~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

Hej dzisiaj zauwazylam na bieliznie biala gesta grudkowata wydzieline pomieszana z przezroczystym sluzem... Dzisiaj jest 14dni od stosunku bez zabezpieczenia i 15dc bo okres byl plamieniem 4dniowym ... Co to moze oznaczac?

~duzo czytałam o tym

~duzo czytałam o tym

to moze byc infekcja jak piecze lub swedzi albo ciąza wszystko mozliwe najlpiej iśc sie zbadać

~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

Czyli to moze byc ciaza? No jestem zapisana na nastepny tydzien do lekarza

Arabika

Arabika

jeśli kochałaś się bez zabezpieczenia to możliwa jest ciąża dlatego dla pewności zrób test, akurat mija 14 dni więc test będzie wiarygodny.
A co do Twoich objawów to bardziej wygląda mi to na infekcję niż na ciążę

87742 arabika Kobieta, 32 lata, Suwałki
~korima

~korima

ja miałam cos podobnego ale tn śluz u mnie był inny miałm go w czasie kiedy miałam mniec okres byłam u lekaarza a dzien przed wizytą przyszedł bardzo obwitypo 3 tyg spuznieniu okres więc mnie nie zbadał ale powiedział że mozliwa jest ciąza i ze nie wiadomo czy to miesiączka czy krwawienie wszytko sie dowiem za tydzień

~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

To ciekawe jaka infekcja jak dbam o siebie... ;/ ach wyjasni sie wszystko u lekarza dzisiaj mialam sluz jak bym popuszczala tak mokro bylo mi

~korima

~korima

każda kobita może mieć infekcje nie zaleznie od tego jak o siebie dba

~jolka321

~jolka321

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć jaki to śluz wyżej na zdjęciu??? Czy jest typowy przed miesiączką? Dodam że opóźnienie trwa już 8 dni ;/

~olkiju

~olkiju

jezeli mają niemily zapach to infekcja, jezeli nie ma zadnego zapachu to prawdopodobnie ciąża

~olkiju

~olkiju

do pytan i zdjęc nie jestem lekarzem więc pisze to co wiem mam nadzeje ze pomogłam ..ale lekarz wie lepiej więc lepiej się przebadać ..

~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

No to dziekuje i tak niedlugo sir okaze co to jest

~Tabakiera

~Tabakiera

~jak ci powiedziec
To ciekawe jaka infekcja jak dbam o siebie... ;/ ach wyjasni sie wszystko u lekarza dzisiaj mialam sluz jak bym popuszczala tak mokro bylo mi

zapewniam Cię, że nawet kobieta, która myje się 5 razy dziennie może miec infekcje. Jesteś aktywna seksualnie? Może chodzisz na basen? Albo miałas niedawno okres i np używasz tamponów.

~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

Hmmm, no właśnie jestem aktywna seksualnie jeżeli współżyję około 3 razy w tygodniu, na basenie byłam hmm nie pamiętam kiedy bardzo dawno, a tamponów nie używam bo około 7 lat temu się do nich zraziłam. A okres miałam taki jak by plamienie pisałam już o tym wyżej, że wystarczały jedna góra dwie podpaski...

~sonko1811

~sonko1811

ja jestem w 6tyg ciąży i mam taką wydzieline czasami ale pani doktor moja powiedziała że to normalne w ciąży oczywiście jeśli nie ma z tego przykrego zapachu

~jak ci powiedziec

~jak ci powiedziec

no własnie nie pachnie, bo powąchałam, bo czytałam że jeżeli jest ciąża to może pachnieć kwaśno coś takiego, no ale nic nie czułam takiego... no to może jestem ^^