Forum Ginekologia

Obwisłe piersi

~21natalia21

~21natalia21

czy w moim przypadku zalecana jest operacja? piersi wygladaja fatalnie

• th_obwisle-piersi_1082.jpg
  • th_obwisle-piersi_1083.jpg

Odpowiedzi znajdują się poniżej

muzyka

muzyka

moim zdaniem one nie tyle co są obwisłe co są duże. Jaki rozmiar masz?

84578 muzyka Kobieta, 35 lat, Lublin
kwiatuszek2

kwiatuszek2 wpis edytowany

Jak boli Cię kręgosłup to jest zalecane ale decyzja należy do Ciebie. Pamiętaj, ze naturalnie nie da się zmniejszyć piersi. Chociaż jedni mówi, że jak się schudnie to piersi zmaleją, ale nie liczyłabym na to.

88352 kwiatuszek2 Kobieta, 28 lat, Katowice
~Tabakiera

~Tabakiera

szczerze to nie bardzo widzę problem. Każde piersi bez stanika będą wisieć bo działa na nie siła grawitacji, tylko silikony sterczą.

~21natalia21

~21natalia21

mam rozmiar C. troszke mnie pocieszylyscie kobietki. ale i tak mam okropne kompleksy. a da sie jakos "podniesc" je?

kwiatuszek2

kwiatuszek2

Kup sobie wszelakie balsami ujędrniające do biustu i regularnie wcieraj, masuj. Efekt na pewno nie od razu się pokaże ale z czasem piersi powinny się trochę ujędrnić :)

88352 kwiatuszek2 Kobieta, 28 lat, Katowice
~Tabakiera

~Tabakiera

balsamy, ćwiczenia plus dobry stanik i bedą ładnie wyglądać.

Reyka

Reyka

balsamy może troszkę pomogą, dobry stanik pomoże na pewno tylko jak go zdejmiesz to wiadomo grawitacja zadziała. Jedynym trwałym sposobem jest operacja ale moim zdaniem w Twoim przypadku nie jest potrzebna

91325 reyka Kobieta, 33 lata, Za górami za lasami
~menik

~menik

Cyc nie penis - nie musi stać.
Masz ładny biust - a najważniejsze, że zdrowy.

PS
Wy kobiety zawsze nieco sfiksowane jesteście na punkcie urody ...
Robert

malwinka0907

malwinka0907

kochana mysle ze niepowinnas sie niczym przejmowac nie masz tak złych piersi ty moich nie widzialas ...mysle ze dobrze dobrany biustonosz załatwi sprawe

102771 malwinka0907 Kobieta, 30 lat, ok slupska
ninaxk

ninaxk

Może po prostu udaj się na konsultacje do lekarza specjalisty? Moja piersi też bardzo zmieniły się po ciążach i jestem umówiona na pierwszą konsultację do Lux Medu w Warszawie. Zobaczymy co powie lekarz, ale na operację powiększania jestem gotowa ;)

193085 ninaxk Kobieta, 33 lata, Łódź
~aborygens

~aborygens

nie szalej, masz cudowne piersi, nic nie zmieniaj , wielu facetow uwielbia te forme i stan ja tez sie do nich zaliczaczam, pozdrawiam stef, badz z nich dumna!!!!

~Gamma87

~Gamma87

To nie są na pewno obwisłe piersi oraz wyglądaja bardzo dobrze. Sama mam dopiero obwisłe piersi i wygladają o wiele gorzej niz takie. I co ja mam na nie powiedzieć ? Mam niesamowity kompleks. Piersi nie sa małe ale z wiekiem znacznie obwisły.Dodatkowo po karmieniu piersią straciły objętość tak wieć obecnie wyglądają jak dwa wiszące puste worki. No i to wszystko powoduje u mnie niesamowite kompleksy powodowane ich wyglądem. Zastanawiałam się nad tabletkami ale czy tabletki sa jedynie na powiekszenie piersi? Czy są w stanie podnieśc obwisłe?

~ania niania

~ania niania

Takie pytania to nie tutaj. To pytania do dzialu ekspertow. Napisz bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować. Bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów

~mikcza

~mikcza

Nie wiem jakie masz oczekiwania co do tabletek ale tabletki na pewno nie zmienia wyglądu skóry.Nie będa miały takiego działania.... Ale potrafią pobudzić komórki piersi do wzrostu. Dzięki temu objętość biustu powinna się zwiększyc i piersi powinny się podnieść oraz poprawić jędrność. Na pewno optycznie bedą wygladały lepiej.Polecam Ci perfect Bust. Bo sama i koleżanka brałysmy.

~gamma87

~gamma87

To są tabletki czy żel do biustu? Bo jesli chodzi o kremy to straciłam jakąkolwiek nadzieję, wiele ich wypróbowałam jednak działanie.... średnie.

~mikcza

~mikcza

Sa to i tabletki i krem ale warto kupić sobie obie opcje. Tabletki powiększaja, natomiast krem jeśli jest regularnie stosowany, znacznie poprawia jędrność oraz zapobiega rozstępom.Zresztą sam w sobie jest bardzo przyjemny.

~Gość192836

~Gość192836

A ćwiczysz cokolwiek? Trening siłowy bardzo pomoże , jeśli nigdy nie miałaś z tym kontaktu może cię to nieźle zaskoczyć.

~mikcza

~mikcza

W przypadku perfect bust zalecane jest przyjmowanie tabletek przez 2-3 miesiace a nie krócej, bo liczy się tutaj cierpliwość. Sama trochę jednak przedłużylam kurację bo brałam je przez 5 miesięcy.