Skocz do zawartości
Forum

Obwisłe piersi


Gość 21natalia21

Rekomendowane odpowiedzi

To nie są na pewno obwisłe piersi oraz wyglądaja bardzo dobrze. Sama mam dopiero obwisłe piersi i wygladają o wiele gorzej niz takie. I co ja mam na nie powiedzieć ? Mam niesamowity kompleks. Piersi nie sa małe ale z wiekiem znacznie obwisły.Dodatkowo po karmieniu piersią straciły objętość tak wieć obecnie wyglądają jak dwa wiszące puste worki. No i to wszystko powoduje u mnie niesamowite kompleksy powodowane ich wyglądem. Zastanawiałam się nad tabletkami ale czy tabletki sa jedynie na powiekszenie piersi? Czy są w stanie podnieśc obwisłe?

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Takie pytania to nie tutaj. To pytania do dzialu ekspertow. Napisz bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować. Bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakie masz oczekiwania co do tabletek ale tabletki na pewno nie zmienia wyglądu skóry.Nie będa miały takiego działania.... Ale potrafią pobudzić komórki piersi do wzrostu. Dzięki temu objętość biustu powinna się zwiększyc i piersi powinny się podnieść oraz poprawić jędrność. Na pewno optycznie bedą wygladały lepiej.Polecam Ci perfect Bust. Bo sama i koleżanka brałysmy.

Odnośnik do komentarza

4 mś temu robiłam zabieg powiększenia piersi. Mój biusty był bardzo mały i chciałam bardziej poczuc się kobieco. Zabieg był bardzo dobrym rozwiązaniem. Mam bardzo ładnie powiększony biust z czego bardzo jestem zadowolona. Zabieg robiłam u dr Aldony Stachury z Krakowa i polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...