Skocz do zawartości
Forum

Brak bólu piersi przed miesiączką a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.ostatni raz uprawialam seks na poczatku maja, tego dnia dostalam miesiaczke a kilka godzin pozniej doszlo do zblizenia,stosunek byl przerywany,czy jest ryzyko ciazy?cykle mam co 21 dni ,wiec nastepna miesiaczke dostalam pod koniec maja,w czerwcu zrobilam 2 testy ciazowe dzien po dniu,oba negatywne,po paru dniach dostalam okres ,w lipcu rowniez,no i teraz w sierpniu tez byl regularnie tylko ze nie bolaly mnie piersi tak jak zawsze przed okresem, .od stycznia do marca bralam tabletki anty,zauwazylam wtedy ze okres po nich stal sie krotszy i slabszy,moje kolejne pytanie czy jesli juz kilka miesiecy nie biore tych tabletek to czy okres juz zawsze pozostanie taki krotszy i slabszy? wydaje mi sie ze mam objawy ciazy ,ale to moze byc wina mojej psychiki ze sama sie nakrecam.. napiszcie co o tym myslicie..

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli test ciążowy wykonany ponad miesiąc od ostatniego stosunku dał wynik negatywny to z bardzo dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę jako przyczynę występujących objawów. Po stosowaniu antykoncepcji hormonalnej mogło dojść do zmiany charakteru krwawienia. Nie można jednak przewidzieć czy taki stan utrzyma się trwale. W celu rozwiania wszelkich wątpliwości proponuję wizytę u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...