Skocz do zawartości
Forum

Masaże i ćwiczenia powiększające biust


Gość Magdaa95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Wiem ,że było dużo chyba takich tematów ,ale prosze nie podłanczać tego pod inny temat . Najczęstszy kompleks kobiet ? biust . U jednych większy . U innych mniejszy . Jeśli chodzi o mały biust naczytałam się dużo . Zazwyczaj ludzie mówią ,,odpuść,, , ,,popatrz na inne swoje zalety ,, , ,,prócz implantów nie powiększysz,, i tak dalej mogę wymieniać . Sama wiem ,że problem polega wtym ,że mówiąc tak , ludzie nie pomagają . Bo kobieta ,która chce mieć większy biust mimo takich słów dalej będzie w to brneła. A więc moi drodzy czy stosowaliście kiedyś zioła jakieś ,masaże , ćwiczenia , co kolwiek . Czy był jakiś efekt ?
Mam 18 lat . Wątpie ,że biust mi urósł . Nie mam go praktycznie wgl . Nie wiem czy to biustem można nazwać . ;/ Zapewne powiecie ,że biust to nie wszystko . Ale dzięki niemu , dzięki temu że by choć troszkę urósł czułabym się pewniejsza. Zapraszam do wypowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia2345

Mam 21 lat i jestem osobą bardzo szczupłą. Co za tym idzie, biust mam mały.
Mój facet niby mówi, że jemu to nie przeszkadza. Nigdy nie narzekał na to, że moje piersi są zbyt małe, jednak ja sama się z tym źle czuję. Wiadomo, lepsze za małe niż za duże :) Nawet kiedyś tak mi powiedziała pani w sklepie. Po ciąży nie będą obwisłe i takie tam :)
Operacji powiększenia bym się nie podjęła, ale gdyby można było za dotknięciem czarodziejskiej różdżki je powiększyć, zrobiłabym to :)
Kupiłam sobie kiedyś balsam, który niby miał ujędrnić i powiększyć nieco biust. Naczytałam się mnóstwo pozytywnych opinii, jednak na mnie nie podziałało. W ćwiczenia w ogole nie wierzę...
Kupuję staniki z push up'em, a kiedy jestem sam na sam ze swoim facetem staram się nie mysleć o tym, że praktycznie "tam" nic nie mam.
Trzymaj się :)

Odnośnik do komentarza

Magdaa95- Ja stosowałam masaże z kremem ujędrniający, chociaż mój biust jest jędrny. Wiem, co czujesz bo swego czasu też miałam ogromny kompleks z tego powodu, chociaż mam seksowny biust, ale nie za duży ( 85B), ale dokładnie nie wiem czy dobrze mierzyłam. W każdym razie masz rację, na mnie tez nie działały słowa zaakceptuj się itp.. Mnie jednak pomógł mój mężczyzna, która jest najukochańszy na świecie, ma w sobie dar przekonywania. Zaakceptowałam siebie w 80% tzn. biust. W sumie z jednej strony wiem, że jest super, ale z drugiej zawsze marzy mi się o rozmiar większy. Ja jednak mam lekką niedowagę, może kiedyś jak uda mi się przytyć pójdzie mi w biust :P Nie wiem co mogę Ci doradzić niestety, chyba tylko życzyć, żebyś trafiła na tak cudownego człowieka jak mój chłopak, który potrafi wybić niektóre chore wyobrażenia z głowy. A jak z Twoją wagą? Nie raz biust powiększają hormony, np. tabletki antykoncepcyjne, ale mnie się to nie przytrafiło. Nic poza tym co już wiesz, nie doradzę. Na Twoim miejscu jakbym miała taki malutki biuścik zbierałabym na operację i tyle tylko. Wiem, ogromne pieniądze.. ale jak bym miała całe życie z tego powodu rozpaczać to wolałabym zrobić to dla siebie. Są też tacy faceci, których malutki biuścik, ledwie widoczny bardzo podnieca, bo to coś "innego", "nowego", nie przereklamowanego. Ja często robię erotyczne zdjęcia dla mojego faceta, a najczęściej on mi i to też dźwiga moją samoocenę. Możesz zrobisz takie sama dla siebie :)
Ponoć ćwiczenia dużą mogą dać, ale potrzeba czasu i zaangażowania. No i staniki push-up.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...