Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienia przy nadżerce


Gość vitalijka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vitalijka

Witam!!!
Mam uplawy kiedys byly biale teraz sa brazowe do tego plamienia brazowe. PIeczenie i nieprzyjemny zapach ktory pojawia sie co tydzien dwa, trzy roznie. Przy badaniu gin wykryto dodatni GBS przy porodzie wstrzyknieto mi cos z penicyliny. Do dtego nadzerka. MArtwi mnie to brazowe plamienie i zapach. Przyznam ze w rodzinie babcia mama i teraz brat maja raka :( takze jestem w ryzyku. CZy te objawy moga swiadczyc o czyms powaznym czy to zwykle zapalenie. Strasznie sie boje zeby nie spotkalo mnie to co rodzine. CHce isc do gin ale przebywam za granica juz dluzszy czas i wracam ok grudnia i to duzo czasu. TYm bardziej ze uplawy nadzere i brazowy sluz mam juz ok 4 lat. a objawy sie nasilaja....

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie i bardzo prosze o odpowiedz!
moj problem dotyka mnie juz dluzszy czas (okolo 10 miesiecy.Po kazdej miesieczce lecz nie zawsze dostaje plamien (sluz z lekka krwia).Dodam ze mam nadzerke...Ostatnia cytologie robilam w lipcu ubieglego roku i wyszedl mi stan zapalny,(w wyniuku ppisalo liczne komorki zapalne)dostalam od pani doktor lek do wykupienia o nazwie GYNOFLOR.po wybraniu lekow powtornie robilam cytologie i wyszlo tylko ZMIENA FLORY BAKTERYJNEJ...czy to plamienie jest zwiazane z nadzerka i czy mam sie bac?nie dolega mi nic poza tym plamieniem,zadne pieczenie ani bol...miesiaczki mam regularne...prosze o odpowiedz,dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...