Skocz do zawartości
Forum

Twardy i bolesny brzuch po Escapelle


Gość elk

Rekomendowane odpowiedzi

witam.
od okolo trzech tygodni mam dolegliwosci w brzuchu. zaczelo sie od pulsujacego kilkudniowego bolu z lewej strony na dole (myslalam ze to jajnik ale ginekolog powiedzial ze jesli chodzi o sprawy ginekologiczne to wszystko jest ok, stwierdził również że w ciązy nie jestm po 3 tygodniach od stosunku po usg dopochwowym) od 2 tygodni mam twardy brzuch ktory mnie czaseim pobolewa w roznych miejscach, na poczatku czulam jakbym miala balon teraz jest twardy jak kamien tuz pod pępkiem albo w zoladku. do tego boli mnie czasem glowa. testy ciazowe dwa wyszly negatywne (jeden po 3 a drugi po 5 tygodniach), a dodam ze klka tygodni temu musialam wziac escapelle. czy to moga byc powiklania po niej? miesiaczki mam regularne. mialam tez sporo stresu osttanio, moze to od tego? w wynikach krwi i moczu mialam tylko nieco podwyzszone plytki krwi (ok rok temu wyszlo to samo) i za malo bazocytow i ciala ketonowe w moczu. czy ciaze moge wykluczyc? jakie moga byc przyczyny dolegliwosci?

bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ciążę w zasadzie może Pani wykluczyć. Wydaje się to także bardzo mało prawdopodobne, by dolegliwości bólowe miały jakikolwiek związek z zastosowaniem Escapelle. Zdecydowanie warto jednak wykonać USG. A propos ciał ketonowych to ich obecność rzeczywiście może być skutkiem głodówki. Warto jednak wykonać badanie kontrolne.

Odnośnik do komentarza

na usg wlasnie czekam, a w miedzyczasie sie tym denerwuje:( do tego wszystkiego doszly mi tez zaparcia i tez czuje przelewanie i ruchy jakby w jelitach. dodam ze w mojej rodzinie sa przypadki zespolu jelita drazliwego a ja tez sporo stresu dlugotrwalego przezywam, wiec nie wiem czy jakos tego nie polaczyc?

ssabina, a wiesz skad u cieie te bakterie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...