Skocz do zawartości
Forum

Czerwone plamy na piersiach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od długiego czasu mam problem, od około roku mam na piersi czerwoną plamę, a właściwie plamy, gdyż cały czas się to rozrasta. Ginekolog u którego byłam z tym pół roku temu rzucił okiem i przepisał mi jakiś dziwny krem przeciwgrzybiczy? którego nie kupiłam bo był dla mnie za drogi. To wygląda coraz gorzej a ostatnio czasem boli, choć nie wiem czy to przez to. Boję się że to coś poważnego, proszę o radę i diagnozę

monthly_2013_06/czerwone-plamy-na-piersiach_881.jpg

Odnośnik do komentarza

To czemu nie zapytałaś się farmaceutki czy nie ma tańszego zaminnika? Część leków ma tańsze odpowiedniki i warto się o nie pytać. Idź do ginekologa i poproś o jakąś tańszą maść to nie jest żaden wstyd, leki potrafią kosztować majątek i oni zdają sobie z tego sprawę. Idź do niego i pogadaj, bo to bez leczenia będzie się zaogniać i bedziesz potrzebowała więcej leków.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości dokładnego obejrzenia zmian, natomiast zdjęcie nie jest na tyle dobre, by zastępowało bezpośrednią wizytę u lekarza. Zdecydowanie sugeruję zatem ponowną konsultację ze specjalistą ginekologiem/dermatologiem. Tym razem proszę jednak wykupić zalecone leki, a objawy bez wątpienia ustąpią.

Odnośnik do komentarza
Gość Lola2405

Mam identyczny przypadek. Mam mocno zaczerwienione i obolałe. W mojim przypadku jest to 1 pierś. Byłam u 3 ginekologów. 1 mówił ze to stan zapalny inny ze grzybiczy a inny ze to nic groźnego lecz ból wzrasta. Czy wyjaśniło juz sie u ciebie czym to może byc spowodowane? Bardzo prosze o info. Ps. Moja pierś jest bardzo twarda

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...