Skocz do zawartości
Forum

Suchość i krostki na wargach sromowych


Gość Aniaa95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Około tygodnia temu zauważyłam, że mam sucho w pochwie. Moje wargi sromowe były tak suche, że podmycie się sprawiało ból. Później zauważyłam, że wewnątrz warg sromowych mniejszych są takie jakby bąbelki. Nie bolą, nie są zaczerwienione. Wszystko zaczęło się od tej suchości. Za ok3 dni powinnam dostać miesiączkę. Wydzielina z pochwy nie jest inna niż zawsze.
Bardzo proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Czy mowa tu o dyspareuni? Suchosc pochwy to dosc czesta dolegliwosc kobiet. Winne mogą być hormony ale niekoniecznie. Może byc to spowodowane rowniez: zaburzeniem flory bakteryjnej,stanem zapalnym,przemeczeniem,zblizajacym sie okresem menopauzy,porodem czy lekami. Dla bezpieczeństwa mozna udać sie do lekarza albo dodatkowo warto także sięgnąć po nawilżające przedsionek pochwy np. żele.
Co do krostek prawdopodobne może to być stan zapalny lub uczulenie choć jak Pani pisze nie wystąpiło zaczerwienienie. W takim przypadku może warto poczekać na najbliższa miesiaczkę i ewentualnie potem udać sie na wizytę. Pozdrawiam.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...