Skocz do zawartości
Forum

Badanie orgazmu u ginekologa


Gość Marlena2010

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marlena2010

niedawno zmienilam ginekologa. podczas ostatniej wizyty u nowego lekarza, ginekolog po wykonaniu badania pochwowego powiedzial, ze musi zbadac jak reaguje na podniecenie. podlaczyl mi do klatki piersiowej elektrody i kazal stymulowac lechtaczke. sam wlozyl mi do pochwy dwa palce, zaczal nimi poruszac i mierzyc akcje serca.
nie ukrywam ze bylo to bardzo przyjemne i po paru minutach wilam sie na fotu z rozkoszy. jednak zastanawia mnie czy takie badanie to cos normalnego u ginekologa? u mojego poprzedniego lekarza nigdy sie z takim czyms nie spotkalam.

Odnośnik do komentarza

A ja się dziwię niektórym reakcjom tutaj. Nawet jeśli była naiwna, to co z tego? Czy naiwność to taka straszna zbrodnia? Mogła też nie mieć zbyt dużego doświadczenia z ginekologami, takiego pacjenta łatwiej jest zmanipulować.
Marlena, byłam już badana przez kilku ginekologów, i nigdy o czymś takim nie słyszałam. To faktycznie podejrzana sprawa. Następnym razem, gdy będziesz u ginekologa, nie zgadzaj się na coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Gość powalone baby

czy ty fanca masz jakieś życie realne?wszedzie cie widac i masz najwiecej do gdakania...
nie widze,zeby ktos najezdzał na autorkę ( nota bene - odezwała sie raz,rzuciła jakies kontrowersyjne slowa i zniknela). rozni psychopaci sie placza i tak jak ktos wyzej zauwazyl,ze to trolling, panna sie podnieca glupota swoja. nikt normalny by tego nie wymyslil. ty franca idz sie przebadaj,ale na mozg.moze znajda?

Odnośnik do komentarza

a ja kurdę szukam takiego ginekologa i nie tyle o przyjemność mi chodzi ile o to, że mam bolesne objawy po orgaźmie i problemy z oddawaniem moczu. Normalnemu człowiekowi tego nie powiem, bo się wstydzę, ale takiemu co nie ma oporów by doprowadzać kobiety na fotelu do orgazmu, czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Gość młoda z chłopakiem

Zawsze mam partnera podczas badań i zabiegu wspierał porody. Mam prawo go mieć i mam i chodzę wyłącznie do kobiety. Nigdy sama bo można tak skończyć. ...Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...