Skocz do zawartości
Forum

Bakterie w moczu i nieregularny okres przy żylakach dróg rodnych


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 28 lat jakis czas temu robilam sobie wyniki moczu wyszlo ze mam bakterie 1874,4 norma <130 erytrocyty 9,2 leukocyty 216 norma <20 nablonki pladkie 44 norma <20 lekarz dal siekrowanie posiewu. Wynik wyszedl jalowy dlatego poradzil isc do ginekologa bo moze mam problemy w drogach rodnych. Ja niestety z braku czasu jeszcze sie nie wybralam. Problem lezy rowniez w okresie mianowicie od jakiegos czasu strasznie mi sie przestawia. kiedys mialam teggo samego dnia kazdego miesiaca. Teraz sie zdaza ze mam nawet 2 razy w miesiacu:-/. Jaka moze byc tego przyczyna? Dodam ze zdazaja sie bole w dole brzucha przy ktorych nie daje rady chodzic, siedziec a nawet i lezec. Bylam 4 razy w ciazy z czego 2 to poronienia. W trakcie 4 ciazy pojawily sie u mnie zylaki drog rodnych gin powiedzial ze po porodzie powinny zniknac jednak nadal sa i wydaje mi sie ze sie powiekszaja. chcialam wyslac na forum ginekologicznym ale niestety wyskauje ciagle jakis blad:-/

Odnośnik do komentarza

Witam!
Podane przez Panią wyniki analizy moczu rzeczywiście wskazują na infekcję dróg moczowych. Po pierwsze warto zatem powtórzyć posiew. Jeśli ponownie wyjdzie ujemny, warto wykonać badanie w kierunku bakterii atypowych. Oczywiście powinna Pani także skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Tym bardziej, że ma Pani nieregularne miesiączki i dolegliwości bólowe w obrębie miednicy mniejszej. Konieczne będzie oczywiście przeprowadzenie badania ginekologicznego i wykonanie USG dopochwowego. Koniecznie proszę zatem skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...