Skocz do zawartości
Forum

Plamienie w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od ok.3 lat biorę tabletki Yasmin. W tym cyklu do końca opakowania zostało mi 6 tabletek do konca, a zeczelam delikatnie plamić, dosłownie delikatnie, czasem nic nie wypływa na wkładkę. Czy może być to spowodowane tym iż, pominelam pierwszą tabletkę i następnego dnia przyjełam dwie naraz, a także dlatego że przyjmuję je nieregularnie?? czasem 1-2 godziny opóżnienia?? Byłam u ginekologa zanim zaczeły się te plamienia jakies 4 dni temu. Robił mi badanie ginekologiczne i usg, wszystko wyszło w porzadku. Cytologię miałam w sierpniu.

Odnośnik do komentarza
Gość angelika7686

Witam !
Biorę pierwsze opakowanie tabletek, jestem przy 9 tabletce i zaobserwowałam, iż zaczęłam bardzo delikatnie plamić. Nie jest to widoczne na bieliźnie, tylko jak korzystam z ubikacji i się podcieram, to są delikatne ślady , taki brązowy śluz. W ogóle nie współżyłam ze swoim chłopakiem i tu zastanawiam się, czy wszystko jest w porządku ? Może mój organizm się przyzwyczaja i dlatego tak się dzieje? A może to oznacza, że tabletki są złe? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość joanna47

Z tego co wiem, plamienie śródmiesięczne jest jednym z najczęstszych skutków ubocznych przyjmowania hormonów. Na razie nie ma powodów do obaw, to prawdopodobnie minie. Tak jak napisałaś, Twój organizm musi się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...