Skocz do zawartości
Forum

Brak krwawienia podczas przerwy pomiędzy blistrami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! od 5 miesięcy biorę tabletki Daylette. Zawsze okres dostawałam 27 dnia późnym wieczorem lub 28 rano. Obecnie jest koniec dnia 28 (22.40) i nadal okresu nie dostałam, a tabletki brałam zawsze, nie pominęłam żadnej ani nie wzięłam zbyt późno. Czy powinnam się martwić ? Przed rozpoczęciem brania tabletek mój okres był bardzo nieregularny.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewellina

Witam,
od pewnego czasu biorę tabletki antykoncepcyjne. Skończyłam w niedzielę drugie opakowanie i jestem w trakcie 7-dniowej przerwy. Jednak krwawienie się nie pojawiło do dzisiaj, a jest środa. Nie wiem, czy mam się martwić, czy zaczekać do końca przerwy. Stosowałam się do zaleceń lekarza i do tego, co jest napisane w ulotce. Mój Ukochany nie miał też wytrysku w mojej pochwie, nigdy. Więc czemu nie dostałam jeszcze miesiączki. W ulotce jest napisane, że do 3 dni powinno się dostać, a ja jej nie mam :(. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza

Witam,
od pewnego czasu biorę tabletki antykoncepcyjne. Właśnie (w niedzielę) skończyłam drugie opakowanie i zaczęłam tydzień przerwy. W ulotce było napisane, że krwawienie powinno się pojawić do 3 dnia przerwy, a tymczasem u mnie nic się nie pojawiło (jest już środa). Stosowałam się do zaleceń lekarza i do tego, co jest napisane w ulotce. Mój Ukochany nie miał wytrysku w mojej pochwie. Nie wiem, co się dzieje. Czy mogę być w ciąży to nie wiem, ale w takim razie dlaczego jeszcze nie mam miesiączki?

Odnośnik do komentarza

~Kochamm
Witam,
od pewnego czasu biorę tabletki antykoncepcyjne. Właśnie (w niedzielę) skończyłam drugie opakowanie i zaczęłam tydzień przerwy. W ulotce było napisane, że krwawienie powinno się pojawić do 3 dnia przerwy, a tymczasem u mnie nic się nie pojawiło (jest już środa). Stosowałam się do zaleceń lekarza i do tego, co jest napisane w ulotce. Mój Ukochany nie miał wytrysku w mojej pochwie. Nie wiem, co się dzieje. Czy mogę być w ciąży to nie wiem, ale w takim razie dlaczego jeszcze nie mam miesiączki?

Witam!
Zdecydowanie nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju. Krwawienie z odstawienia powinno bowiem wystąpić dowolnego dnia w czasie 7 dniowej przerwy, przy czym statystycznie najczęściej zaczyna się między 3-5 dniem. Proszę zatem cierpliwie poczekać.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Miesiac temu stosowałam tabletki jednoskładnikowe(przy których wystąpiło lekkie krwawienie) w tym miesiacu zażywam tabletki Naraya Plus. I jestem przy ostatniej tabletce placebo, nie wystąpiło u mnie krwawienie i chciałam zapytać :jeśli dostane krwawienie jutro czyli w dzień kiedy mam wziość pierwszą tabletke z nowego opakowania to zażywać normanie tabletki czy wtedy się wstrzymać?? i co może być powodem że nie dostałam krwawienia podczas brania tabletek placebo???

Odnośnik do komentarza

Witam!
Nawet pomimo braku krwawienia z odstawienia powinna Pani zażyć pierwszą tabletkę z nowego opakowania zgodnie z planem. Jeśli krwawienie z odstawienia nie wystąpi jednorazowo to nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju. Dla pewności jednak warto wykonać test ciążowy. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się podczas stosowania tabletek placebo z następnego opakowania to należy udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry. Mam takie pytanie. jestem 4 miesiace po cesarskim cieciu. bire tabletki antykoncepcyjne 2 miesiace od srody mam 7 dniowa przerwe i nie dostalam okresu jeszcze. czy to ciaza? w tamtym miesiacu w czasie przerwy ddostalam okres na nastepny dzien po odstawieniu. a z mezem kochalismy sie tez z prezerwatywa.

Odnośnik do komentarza

Witam, od prawie 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne Naraya, ostatnio złapałam ostre zapalenie pęcherza i dostałam antybiotyk Ciprinol. Podczas brania antybiotyku i pożniej już nie współżyłam. Jednak na 3 dni przed wzięciem antybiotyku kochałam się z chłopakiem do końca(przy 11 tabletce). 3 dni pozniej wzielam ten antybiotyk i bralam go przez 5 dni. Teraz jestem w trakcie 7 dniwoej przerwy(5 dzien) i nadal nie mam krwawienia z odstawienia a zawsze idealnie jak w zegarku dostawalam je 4 dnia przerwy. Zrobiłam 3 testy ciązowe w tym jeden dzis z porannego moczu i wszystkie negatywne ale krwawienia nadal brak? Czym to jest spowodowane? i czy jesli do 7 dnia nie dostane krwawienia to moge normalnie rozpoczac kolejne opakowanie? Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

Od roku biorę tabletki antykoncepcyjne Zoely. Kończąc przedostatni blister miesiąc temu nie miałam krwawienia z odstawienia ( są tam 4 tabletki puste, w ciągu ich brania oraz po rozpoczęciu normalnie nowego blistra krwawienie nie pojawiło się). Dzisiaj jestem po ukończeniu kolejnego blistra, w trakcie trzeciej doby tabletek placebo a krwawienia nadal nie ma. Zaznaczam, że z chłopakiem zawsze kochamy się z prezerwatywą, którą za każdym razem po sprawdza czy nie pękła. Nie było innych sytuacji, w których mogłoby dojść do kontaktu grożącego zajściem w ciążę. Jestem tak zmartwiona tym, że nawet boję się zrobić zwykły test ciążowy. Proszę o szybką odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Od miesiaca nie dostalam okresu.. ( nie wspolzylam wtedy) czy to opoznienie moze byc spowodowane jakims stresem, przemeczeniem ale czy az tak?
Wspolzylam z moim facetem, i stwierdzilam, ze zaczne znowu brac tabletki antykoncepcyjne, ktore kiedys zlecila mi lekarz. Wlasnie skonczylam listek tabletek.. jest 3 dzien przerwy a ja nadal nie mam okresu.. co prawda mam typowe objawy przed tzn pogorszenie sie cery, skurcze brzucha, bol w jajnikach, lekkie przeczyszczenie... ale okresu jak nie było tak nie ma..
Czy mam powody do zmartwien ?

Odnośnik do komentarza
Gość maja009

Witam!
Mam problem. Biorę lek Naraya Plus, jestem już w 3 tabletce placebo, dziś zaczyna się 4 dzień i nadal nie mam okresu. Dziś o 21:00 będę brała ostatnia tabletke placebo, a jutro muszę zacząć nowy blister.
Brałam tabletki regularnie, nie pominelam żadnej, a mój partner nie kończył we mnie tylko wiedział kiedy dochodzi i gdzieś z 5 sekund przed wytryskiem wyciągał penisa.
Wcześniej brałam Cyprest i Jeanine, teraz kończę pierwsze opakowanie Naraya Plus. Czy powinnam zacząć się martwić?
W ulotce było napisane ze na 2-3 dzień tabletek placebo powinno się dostać krwawienie z odstawienia. U mnie jest już dzień 4 i ani widu ani słuchu.

Odnośnik do komentarza
Gość radarada

witajcie, czy któraś z was brała tabletki NARAYA PLUS? jak na was działały? kiedy przychodziło krwawienie?
skończyłam już drugie opakowanie, dziś biorę ostatnią białą tabletkę, a okresu jak nie było tak nie ma... w tamtym opakowaniu miałam to samo... dostałam przy ostatniej, czwartej tabletce placebo, po południu. a dziś? ani widu, ani słychu...
biorę tabletki regularnie, o 21:00 mam alarm, nigdy nie pominęłam żadnej. nie przypominam sobie bym miała mega biegunkę, a wymiotować to na pewno nie wymiotowałam. poza tym, nigdy mój partner nie kończył we mnie.
irytuje mnie to, że tak ciągle "czekam na krwawienie", i zastanawiam się, czy Wy też tak miałyście? bo może powinnam zmienić tabletki, a nie ja co miesiąc dostaję zawału, czy on będzie, czy nie...
poza tym stresujące są te tabletki placebo, podczas brania których muszę dostać okres - no i jak widać... nie ma go. jest godzina 20, a ja nadal go nie mam. jutro zaczynam nowy blister, czy powinnam się martwić?

Odnośnik do komentarza

Mam problem brałam tabletki antykoncepcyjne zgodnie z zaleceniem od środy mam 7 - dniową przerwę A jest już piątek A dalej nie dostałam okresu co robić ? Podkreślę że jeszcze nie współżyłam z chłopakiem oraz niedawno jakiś tydzień temu ginekolog zmienił mi tabletki i kazał wybrać stare po Czym wziąść jeszcze Te nowe . Czy to może być wina tabletek ? Jest dziwnie ponieważ mam twarde podbrzusze i bóle jak bym miała okres A go nie ma.
Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...