Skocz do zawartości
Forum

Nieregularna miesiączka w okresie dojrzewania


Gość zaniepokojona1233

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojona1233

Witam,
mam 17 lat i nieregularny okres od 2010 roku. Parę razy, około 4 lub 5 razy tak się wszystko ''rozstroiło'' że pomijałam krwawienia i przychodziły dopeiro w następnym miesiącu. Nie wiem czy to się znowu stało, może nie mam się czym martwić, ale od początku września nie mam już okresu. Mieszkam w Anglii i byłam u lekarza, ale oni zachowują się tak jakby chcieli a nie mogli... Nawet mnie nigdzie na żadne badania nie skierowała tylko powiedziała, że to, że cykle mi się czasem przedłużają to może być część mnie po prostu, że tak mam i tak juz może zostac...
Zamiast miesiączki mam białe plamienia, a parę tygodni temu wydobyła się brązowa maź, juz myslalam, ze to poczatki okresu, ale przeszlo, nie wiem co to bylo.
Jestem dziewicą, więc teoretycznie ciąża nie wchodzi w grę, ale zaraz przed moim ostatnim okresem chłopak mnie macał po oklicach intymnych(miałam na sobie majtki i nie doszło do jakiejś palcówki czy czegoś takiego). Niemożliwe jest to, że jestem w ciąży, prawda? To by było niedorzeczne, przecież plemniki same nie znalazły drogi do pochwy, przez majtki i na dodatek nie jestem na 100% pewna czy on miał coś na ręce czy nie, przynajmniej nie czułam, żeby była wilogtna czy coś w tym stylu.
Przez ostatnie dwa tygodnie ubzdurałam sobie tą niedorzeczną ciążę, i mimo tego, że wiem, że to niemożliwe to i tak się martwię. Non stop o tym myślę i się stresuję.
W Polsce będę najwcześniej w lutym jak dobrze pójdzie, więc dopiero wtedy mogę iść do pożądnego ginekologa, który powie mi co jest na rzeczy. Czy może to być jakaś infekcja? Spowodowana na przykład tym, że zotawiałam tampony na noc?
Baardzo proszę o odpowiedzi i ekspetów i Was dziewczyny, które są bardziej doświadczone ode mnie, i dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza

od dwóch lat miesiączkujesz tak? Przez pierwsze kilka lat może być tak że okres bezie mocno nieregularny, tak ma prawie każda kobieta, więc spokojnie. W ciąży nie jesteś, skoro on Cię tylko tam dotykła to spokojnie.
Brązowe czy białe plamienia mogą być wynikiem jakiejś infekcji, dlatego też warto abyś poszukała czegoś na infekcje intymne. Nie wiem jak te leki nazywają się w Anglii ale Polsce dobre na takie problemy jest clotrimazol i tantum rosa:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...