Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i biały śluz z pochwy


Gość zosia2121

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam pytanie od kilku dni boli mnie brzuch na dole i wyplywa bialy sluz niewiem co to moze byc?wspolrzyje z chlopakiem prawie codziennie ale biore tez tabletki antykoncepcyjne czy moze to byc mozliwe ze moge byc w ciazy tylko raz spoznilam sie z tabletka ale tylko30 minut.nie moge isc do lekarza a bol jest mocno dokuczliwy niewiem co mam robic? Z GORY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ.

Odnośnik do komentarza

Witam
Cykle mam 27 dniowe. 30.05 miałam owulację - wyszło to z testu z czym się zgadzam gdyż według kalendarzyka również miałam owulację, doszło do zbliżenia. Chodzi o to że jestem 5 dni po owulacji bolą mnie jajniki na zmianę w różnym nasileniu bólu, śluz mam biały, temp. 36.9. Do wykonania testu jest jeszcze 9 dni, ginekolog przyjmie mnie dopiero 18 więc może Państwo mi powiedzą w czym jest rzecz.
Dodam że jajniki w sumie cały czas mnie pobolewają czy to są dni płodne czy nie, czy owulacja czy okres nie ma to znaczenia, bolą dzień w dzień od 7 miesięcy, lekarze nie podają mi powodów tych bóli.
Proszę tylko o odpowiedź na pytanie co mogą oznaczać wszystkie objawy na raz?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na ich podstawie postawić konkretną diagnozę. Powinna Pani natomiast porozmawiać z lekarzem ginekologiem, który zna historię Pani choroby oraz wyniki badań dodatkowych, podczas najbliższej wizyty. Za kilka dni proszę także wykonać test ciążowy.

Odnośnik do komentarza
Gość nina0404

Witam
Mam bolesne owulacje, niektóre nawet bardzo. Kilka razy zauważyłam, że cztery dni po owulacji bali mnie dość mocno brzuch na dole trwa to kilka godzin, a gdy mija z pochwy wydobywa się duża kropla żółtego śluzu podbarwionego brązową krwią, wygląda on jak śluz płodny, a od kilku dni już jestem niepłodna i śluz mam biały, gesty i w niewielkiej ilości.
Staramy się o dziecko więc z pierwszym razem myślałam, że to ciąża, ale dostałam @, a sytuacja powtarza się od kilku miesięcy.
Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Gość 1234angela

Witam od 3lat staramy się o dziecko i ciągle nic w tym miesiącu strasznie boli mnie podbrzusze i mam bardzo dużo białego śluzu niby jestem 3dni po ovu ale jajniki i podbrzusze teraz mnie boli ten śluz jest strasznie leisty i biały boli mnie tak jak bym miała zaraz okres dostać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...