Skocz do zawartości
Forum

Skrzepy i bóle kręgosłupa oraz gorączka


Gość ru...k0

Rekomendowane odpowiedzi

Mama 17 lat. W dniu kiedy zaczęła mi sie miesiączka także dostalam tak jakby zatrucia żołądka. Miałam gorączkę. Rozwolnienie. I do tego wymiotowałam. Bóle miesiączkowe były nie do zniesienia. Brałam proszki przeciwbólowe i rozkórczowe i nic. Do tego doszła gorączka i bóle w kręgosłupie. Cierpienie nie z tej ziemi. Podczas miesiączki Mocno nie krwawiłam, ale za to miałam dużo skrzepów. I jedno co mnie zaniepokoiło najbardziej to to że jeden skrzep był około 1,5 cm i wyglądał jak krwista skóra... A raczej jak mięso... Okropność... Seksu nie uprawiałam od około 8 miesięcy.. Nie biorę proszków antykoncepcyjnych i nigdy nie brałam. Co mi się stało? Prosze bardzo o odpowiedź, jestem bardzo zaniepokojona .. Do ginekologa mam zamiar się wybrać ale najpierw chciałabym dostać tu odpowiedź. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

witam, od paru miesiecy martwi mnie moja miesiaczka (3-4 miesiace). Zawsze wygladalo to normalnie, ale od paru miesiecy podczas miesiaczki leca sam skrzepy krwi, w ostatnim miesiacy krwawienie bylo dosyc mocne, (zuzylam połtora paczki podpasek), normalnie zuzywalam 3/4 opakowania. Troche sie tym martwie, czy ktos mnial moze taki problem????prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

ja też czasami mam skrzepy i tez mi nic nie wyszl. Byłam u gin miałam robione usg i tyle. On mówi ze to przez to że mam podwyższony ( ale w normie) współczynnik krzepliwości krwi. Ale u mnie to jest takie ,,napadowe" pół roku spokój 2-3 miesiące krzepów po tym znowu spokój

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...