Skocz do zawartości
Forum

Bolesna miesiączka ze skrzepami


Gość th...94

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat. Miesiączkuję regularnie, zazwyczaj bolało pierwszego dnia później było w porządku, teraz boli cały czas. Nie są to obfite krwawienia. Dzisiaj jest 3 dzień mojego okresu i zaniepokoiło mnie coś co znalazłam na podpasce, wyglądało to mniej więcej jak bordowa wątróbka, długości jakichś 4cm. Bardzo mnie to przestraszyło, nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego, nie biorę żadnych tabletek antykoncepcyjnych, jestem dziewicą. Strasznie boli mnie brzuch od tych 3 dni, jak nigdy wcześniej, i jeszcze ta sprawa... Niepokoi mnie to, proszę o radę, czy to normalne?

Odnośnik do komentarza

Witam, tabletki biore pierwszy raz w zyciu, dzis zażyję 15 tabletkę, miesiączke dostalam 5tego sierpnia, po 5 dniach gdy myslalam, ze juz sie skonczyla zaczelam krwawic bardzo mocno z duzymi (skrzepami )dzisiaj odczuwam delikatne jakby mrowienie lewej ręki i czasami pulsowanie w lydkach. Co to moze byc? jutro planuję wybrac się do ginekologa.Czy dzisiaj nie przyjmowac juz tabletki ?

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam pytanie, otóż podczas ostatniego okresu zauważyłam na podpasce coś jakby skrzep, tyle że nie wyglądał on do końca normalnie był bladoróżowy i szczerze powiedziawszy wyglądem przypominał wątróbkę. Co to jest? Czy powinnam się udać do lekarza? Dodaję, że nie biorę żadnych tabletek antykoncepcyjnych i jeszcze nie współżyłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...