Skocz do zawartości
Forum

Ponowne krwawienie po okresie


Gość dz...19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam niewielki problem w tym miesiacu dostalam miesiaczke (08/08/12)trwala normalnie jak zawsze 7 dni (14/08/12)dzien po miesiaczce zaczelam krwawic raz slabo raz mocniej wraz ze skrzepami i to dosc duzymi w czasie miesiaczki tagze mialam takie skrzepy .wraz z mezem zabespieczamy sie prezerwatywa wiec nie powinna byc to ciaza ? prosze o rade

Odnośnik do komentarza

Witam, mam kilka pytań związanych z moim ostatnim miesiączkowaniem... Mam 46 lat i jestem pierworódką, raz kilka lat temu mialam zaburzenia miesiaczkowania i bylam czyszczona obecnie nie mialam problemow zdrowotnych i miesiaczkowych az do zeszlego tygodnia. Dostałam miesiaczke i trwala 5 dni (po urodzeniu corki zawsze tak mialam ) po skonczeniu miesiaczkowania po kolejnych 5 dniach znow krwawie nie jest obfite ale za kazdym razem jak ide do ubikacji to mam krwawienie. Nie ma w tym zadnych skrzepow. Od jakiegos czasu mialam bolesnosc piersi (jak przed miesiaczka) uczucie zimna i goraca , poty w nocy , bezsennosc i rozdraznienie. Czy to juz wskazuje na menopauze? Nie obawiam sie tego lecz jestem zaniepokojona obecnoscia (od tygodnia) dodatkowym krwawieniem , niestety w najblizszym czasie nie mam mozliwosci zbadania sie u ginekologa poniewaz przebywam za granica Polski :( i nie mam ubezpieczenia zagranicznego. Prosze o wyjasnienie czy to menopauza czy cos moze byc powazniejszego . Pozdrawiam . (Najunia38)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...